Algorithmic Trading Portfolio H subfondas

0
1010

Investavimo strategija

Algorithmic Trading Portfolio H subfondas – yra pirmojo Lietuvoje ir Baltijos šalyse algoritminės prekybos metodu veikiančio investicinio fondo“Algoritmic Trading Portfolio“ subfondas. Tai yra 100% automatizuotos prekybos modelis, skirtas profesionaliems ir instituciniams investuotojams. Subfondo tikslas – uždirbti 16-20 procentų metinę grąžą. Subfondo siekiamas metinis standartinis vertės nuokrypis yra nedidesnis negu 12%. Subfondo Algoritminės prekybos investicinė strategija grindžiama matematiniais algoritmais, kurie sudaromi apdorojant istorinius ir einamuosius rinkų duomenis, naudojant techninę analizę, statistinius duomenų apdorojimo metodus bei fundamentalią informaciją.

Siekiant įgyvendinti Subfondo tikslus, Subfondo matematiniai algoritmai turi apimti įvairių finansinių priemonių atskirus elementus arba jų grupes, jie gali būti kryptiniai (angl. trend), vidurkio pasikartojimo (angl. mean reverting), sezoniškumo (angl. seasonality) ir kitokio tipo.

Subfondas nenaudoja lyginamojo indekso. Atsižvelgiant į investavimo strategiją, subfondo lėšos gali būti investuojamos į ateities sandorius, akcijas ir depozitoriumo pakvitamus dėl akcijų, pinigų rinkos priemones, indėlius kredito įstaigose obligacijas ir kitas finansines priemones.

Taikomi mokesčiai

Rizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas subfondas priklauso 5 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukštesnė už vidutinę.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais subfondas patyrė -2,4 proc. nuostolį. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.  

Duomenys atnaujinti: 2019 10 16. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ