Axia Capital

0
1132

Investavimo strategija

Axia Capital – informuotiesiems investuotojams skirtas fondas, kurio tikslas yra ilguoju laikotarpiu uždirbti teigiamą grąžą, formuojant kompleksinį portfelį iš skirtingų turto klasių, investicijos į kurias skiriasi tiek savo rizikos ir grąžos profiliu, tiek valdymo aktyvumu.

Fondas nenaudoja lyginamojo indekso. Atsižvelgiant į investavimo strategiją,  Fondo portfelį sudaro skirtingo likvidumo instrumentai: nuo privataus / rizikos kapitalo investicijų, iki vertybinių popierių, indėlių išvestinių finansinių priemonių ir kt.

Taikomi mokesčiai

Rizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 6 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukšta.

Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 3,6 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 18,8 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2019 07 22. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ