Danske pensija 100

0
1674

Investavimo strategija

Danske pensija 100 – tai antros pakopos pensijų fondas, kurio lėšos investuojamos į nuosavybės vertybinius popierius (akcijas). Fondo tikslas – dalyviams priklausančio turto vertės didinimas ilgalaikėje perspektyvoje.

Fondo valdytojai naudoja augimo strategiją, kuri numato, kad siekiant užtikrinti fondo turto vertės augimą ilgu laikotarpiu, iki 100 procentų fondo turto gali būti investuota į nuosavybės vertybinius popierius (akcijas).

Fondas naudoja lyginamąjį indeksą: 90% MSCI World All Country Free Total Return Index (EUR) (Bloomberg ticker: GDUEACWF Index), 10%  Merrill Lynch EMU Broad Market 1–3Y Index (Bloomberg ticker: EMU1 Index). Atsižvelgiant į investavimo strategiją, siekiant sumažinti investavimo riziką, dalis fondo turto gali būti laikoma piniginių lėšų forma ar investuota į skolos vertybinius popierius, pinigų rinkos instrumentus bei į kitas investicines priemones su fiksuota palūkanų norma. Taip pat gali būti investuojama į kolektyvinio investavimo subjektų akcijas arba investicinius vienetus.

Taikomi mokesčiai
MokesciaiRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 4 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra vidutinė.rizikaIstoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 7,3 proc. pelno. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 7,3 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 8,8 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.GrafikaslenteleDuomenys atnaujinti: 2016 10 03. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI

4 + 8 =


*