DNB papildoma pensija 100

0
1864

Investavimo strategija

DNB papildoma pensija 100 – tai trečios pakopos pensijų fondas, kurio iki 100 procentų Pensijų fondo grynųjų aktyvų lėšų gali būti investuojama akcijų rinkose, prisiimant su tuo susijusią riziką, ir siekiant aukštesnio pelningumo ilgu laikotarpiu. Dalis Pensijų fondo turto gali būti investuojama į perleidžiamuosius skolos vertybinius popierius, bei pinigų rinkos priemones.

Investuojant specializacija geografinėje zonoje ar pramonės šakoje nėra taikoma.

Fondas naudoja lyginamąjį indeksą: 70% MSCI World Index, 30% MSCI Emerging markets. Atsižvelgiant į investavimo strategiją, siekiant valdyti pensijų fondo riziką,  dalis Fondo turto gali būti investuojama į išvestines finansines priemones.

Taikomi mokesčiaiRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 4 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra vidutinė.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 5,6 proc. pelno. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 7,4 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 8,8 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.Duomenys atnaujinti: 2017 08 09. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI

*