INVL MEDIO III 47+

0
3609

Investavimo strategija

INVL MEDIO III 47+ – tai trečios pakopos pensijų fondas, kurio iki 70 proc. grynųjų aktyvų lėšų gali būti investuojama akcijų rinkose, prisiimant su tuo susijusią riziką, ir siekiant aukštesnio pelningumo ilgu laikotarpiu. Didesnį tikėtiną akcijų rinkų pelningumo svyravimą siekiama atsverti vidutiniškai stabilesnį pelningumą generuojančiomis investicijomis, kaip kad vyriausybių vertybiniais popieriais, kredito įstaigų ir kitų bendrovių skolos vertybiniais popieriais, indėliais ir pan., į kuriuos investuojama likusi Fondo grynųjų aktyvų dalis.

Investuojant specializacija geografinėje zonoje ar pramonės šakoje nėra taikoma.

Fondas naudoja lyginamąjį indeksą: 10% Bloomberg Barclays Series-E Euro Govt 7-10 Yr Bond Index (BERPG4 Index), 10% Ethical Euro Corporate Bond Index (ECAPECB Index), 10% J.P. Morgan Euro Emerging Markets Bond Index Global Diversified Europe (JPEFEUR Index), 10% J.P. Morgan Corporate Emerging Markets Bond Index Broad Europe (JCBBEURO Index), 10% 0,10 * J.P. Morgan Emerging Markets Bond Index Global Hedged EUR (JPEIGHEU Index) , 3% EONIA Total Return Index (DBDCONIA Index), 43% MSCI ACWI IMI Net Total Return USD Index (pakeistas į EUR) (MIMUAWON Index), 4% MSCI Emerging Markets Net Total Return USD Index (pakeistas į EUR) (M1EF Index).

Atsižvelgiant į investavimo strategiją, rizikai valdyti dalis turto gali būti investuota į išvestines finansines priemones arba į kredito įsipareigojimų nevykdymo apsikeitimo sandorius.

Taikomi mokesčiaiRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 4 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra vidutinė.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 15,7 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 5,8 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 6,1 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 13. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI

*