INVL pensijų turto išsaugojimo fondas

0
289

Investavimo strategija

INVL pensijų turto išsaugojimo fondas– tai antros pakopos pensijų turto išsaugojimo fondas, kurio investicijų portfelis formuojamos taip, kad atitiktų santykinai nedidelių svyravimų ir likvidumo kriterijus. Fondo strategija nepriklauso nuo dalyvių amžiaus. Fondo tikslas yra užtikrinti subalansuotą ilgalaikį fondo augimą, taip išsaugant dalyvių pensijų sąskaitose sukaupto turto perkamąją galią ilguoju laikotarpiu.

Fondas naudoja lyginamąjį indeksą: 15,6% MSCI ACWI IMI Net Total Return USD Index (perskaičiuotas į EUR), 1,4% MSCI Emerging Markets Net Total Return USD Index (perskaičiuotas į EUR), 3% EONIA Total Return Index, 20% Bloomberg Barclays Series-E Euro Govt 1-3 Yr Bond Index, 20% Bloomberg Barclays EuroAgg Corporate 1-3 Year TR Index Value, 20% J.P. Morgan Euro Emerging Markets Bond Index Global Diversified Europe, 10% J.P. Morgan Corporate Emerging Markets Bond Index  Broad Europe Index, apdraudžiant Bloomberg USDEUR 6 Month Hedging Cost Index, 10% J.P. Morgan Emerging Markets Bond Index Global Hedged Euro Index.

Atsižvelgiant į investavimo strategiją, pensijų fondo valdytojai gali priimti taktinius sprendimus dėl laikino nukrypimo nuo strateginio turto paskirstymo, siekiant didesnės grąžos, išnaudojant trumpalaikius rinkų svyravimus.

Taikomi mokesčiai

Rizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 3 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra žemesnė už vidutinę.

Istoriniai veiklos rezultatai

Fondas veiklą pradėjo 2019 metų sausio mėnesį, todėl dar nėra metinių fondo rezultatų. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2019 10 16. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ