iShares iBoxx $ High Yield Corporate Bond ETF

0
599

Pagrindinės fondo charakteristikos

iShares iBoxx $ High Yield Corporate Bond ETF (HYG:US) yra JAV aukšto pajamingumo obligacijų indeksą Markit iBoxx USD Liquid High Yield Index sekantis biržoje prekiaujamas fondas, kuris veiklą pradėjo 2007 metais ir jį administruoja iShares. Fondo valdomas turtas siekia apie 17,1 mlrd. JAV dolerių, o jo metinis išlaidų koeficientas yra 0,49%.

Esminiai ETF duomenysRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp potencialios rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 4 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra vidutinė.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas patyrė -7,1 proc. nuostolį. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 5,2 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 7,4 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2018 10 11. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ