Vanguard FTSE Emerging Markets ETF

0
1157

Pagrindinės fondo charakteristikos

Vanguard FTSE Emerging Markets ETF (VWO:US) yra pasaulio besivystančių rinkų akcijų  indeksą MSCI All Country World Index  sekantis biržoje prekiaujamas fondas, kuris veiklą pradėjo 2005 metais ir jį administruoja Vanguard. Fondo valdomas turtas siekia 50,7 mlrd. JAV dolerių, o jo metinis išlaidų koeficientas yra 0,15%.

Esminiai ETF duomenysduomenysRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp potencialios rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 6 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukšta.rizikaIstoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas patyrė -6,2 proc. nuostolį. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 6,4 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 7,4 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.GrafikaslenteleDuomenys atnaujinti: 2016 10 03. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI


*

2 + 4 =