Vanguard REIT ETF

0
4770

Pagrindinės fondo charakteristikos

Vanguard REIT ETF (VNQ:US) yra JAV nekilnojamo turto akcijų indeksą MSCI US Investable Market Real Estate 25/50 Transition Index sekantis biržoje prekiaujamas fondas, kuris veiklą pradėjo 2004 metais ir jį administruoja Vanguard. Fondo valdomas turtas siekia 67,9 mlrd. JAV dolerių, o jo metinis išlaidų koeficientas yra 0,12%.

Esminiai ETF duomenysRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp potencialios rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 6 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukšta.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas patyrė -8,1 proc. nuostolį. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 8,0 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 13,2 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2019 10 16. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI

*