Apie mus

Investavimas.lt – Lietuvos investuotojų švietimui dedikuota internetinė svetainė.

Šioje internetinėje svetainėje yra pateikiama edukacinio pobūdžio medžiaga apie investavimą, kuri yra ypač naudinga ne tik pradedantiesiems investuotojams, bet ir investavimo patirties jau turintiems žmonėms.

Kiekvienas, apsilankęs investavimas.lt internetinėje svetainėje, galės susipažinti su pagrindinėmis investavimo temomis, pradedant investavimo pagrindais („Kas yra investavimas?“, „Kas yra akcija?“), baigiant konkrečiomis investavimo strategijomis bei jų panaudojimu. Minėta informacija yra pateikiama straipsnių bei video medžiagos pavidalu bei yra labai aiškiai susisteminta (sugrupuota).

Norintys pasisemti daugiau praktinio investavimo žinių, išklausyti profesionalių investuotojų, susipažinit ne tik su investavimo teorija, bet ir praktiniu įgyvendinimu, turi galimybę apsilankyti investavimas.lt organizuojamuose mokymų cikluose arba kelių dienų koncentruotose mokymuose.


Naujienlaiškių prenumeratos taisyklės

Jei sutikote užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškius, Jūsų el. pašto adresą naudosime edukacinei medžiagai apie investavimą bei kitoms naujienoms siųsti. Sukaupta informacija bus naudojama tik naujienlaiškių siuntimui. Naujienlaiškius siunčiame periodiškai. Mūsų naujienlaiškiai siunčiami nuo siuntėjo investavimas.lt.

Naujienlaiškio prenumeratoriai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti apriboti duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) ar sunaikinti duomenis (kai atšaukiamas sutikimas), teisę į duomenų perkeliamumą (gauti iš arba perduoti asmens duomenis nurodytam valdytojui).

Jūsų el. pašto adresą galime perduoti tretiesiems asmenims, teikiantiems specializuotas informacinių technologijų paslaugas, tik tam, kad išsiųsti Jums skirtus naujienlaiškius. Galite atsisakyti naujienlaiškio, apie atsisakymą pranešdami el. paštu [email protected] arba paspausdami naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą.

Jei turite prašymų dėl asmens duomenų tvarkymo ar nusiskundimų, kreipkitės tiesiogiai į mus el. pašto adresu [email protected] arba į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją.


Patirtis

Investavimas.lt komanda yra suorganizavusi daugiau nei 100 seminarų. Mūsų lektoriams įvairiomis investavimo temomis yra tekę skaityti pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose, taip pat Lietuvos banko, TEDx, NASDAQ OMX, „Vilnius Invest”, Verslo žinių, Investuotojų asociacijos bei kitų institucijų organizuojamuose renginiuose.

Mūsų mokymų ciklą „Profesionalaus investuotojo akademija“ (kuris susideda iš 10 paskaitų) jau yra išklausę daugiau nei 100 investuotojų. Mokymų medžiaga yra pastoviai peržiūrima bei tobulinama tam, kad klausytojai kuo lengviau priimtų Jiems pateikiamą informaciją bei kuo greičiau įsisavintų gaunamas žinias. Po mokymų toliau yra bendraujama su jų dalyviais, organizuojami periodiniai susitikimai.

Mes spaudoje ->>


Kontaktai
Klauskite mūsų forume!
[email protected]
8 671 14450
8 610 04134

Rekvizitai
UAB Synergy Finance
Į/k 301439551
Sąskaita: LT67 7300 0101 3159 5452
Swedbank