Akimirkos iš praėjusią savaitę vykusio nemokamo renginio “Ketvirtinė finansų rinkų apžvalga”

0
2917

Praėjusį trečiadienį, t.y. 2013 metų gegužės 7 dieną, vyko Synergy Finance organizuojamas nemokamas renginys “Ketvirtinė finansų rinkų apžvalga”. Nors oras ir buvo neįtikėtinai malonus, tačiau tai neatbaidė investavimu besidominčių ir renginyje galiausiai apsilankė daugiau nei 80 dalyvių.

SAMSUNG

Tiems, kam nepavyko sudalyvauti minėtame renginyje, žemiau kaip tik pateikiame pirmos dalies medžiagą. Šioje renginio dalyje buvo kalbama apie esminius 2013 metais pasaulines finansų rinkas įtakojusius veiksnius, kaip pavyzdžiui Japonijos centrinio banko veiksmai arba aukso kainos didelis smukimas. Buvo analizuojama dabartinė pasaulio ekonomikos “sveikata” pagal aplenkiančių indikatorių ir palūkanų normų parodymus bei bandoma įvardinti, kokios turto klasės atrodo “patraukliausiai”. Na ir galiausiai buvo pateikiamas dabartinis Synergy Finance Tactical Asset Allocation investicinio fondo rezultatas bei sudėtis pagal turto klases.

Žemiau kaip tik pateikiame Japonijos akcijų rinkos bei Japonijos valiutos pokyčius per pastaruosius vienerius metus. Kaip galima pastebėti, praėjusių metų pabaigoje į valdžią atėjęs naujas Japonijos centrinio banko vadovas prakalbo apie ypač agresyvią pinigų spausdinimo politiką, kas iš karto gana ženkliai teigiamai įtakojo Japonijos akcijų kursus bei labai neigiamai Japonijos jenos valiutų kursą JAV dolerio atžvilgiu. Tačiau net ir įvertinus jenos kurso smukimą, investavusieji į Japonijos akcijas gali džiaugtis vienais iš geresnių investicinių rezultatų šiais metais.

20130509 Japonija

Žemiau pateikiamos pirmos renginio dalies skaidrės.

Ketvirtinė finansų rinkų apžvalga (2013 gegužė) by SynergyFinance

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI