Akimirkos iš praėjusią savaitę vykusio nemokamo renginio „Ketvirtinė finansų rinkų apžvalga“

0
3224

Praėjusį trečiadienį, t.y. 2013 metų sausio 23 dieną, vyko jau 10 – asis Synergy Finance organizuojamas nemokamas renginys „Ketvirtinė finansų rinkų apžvalga“. Į šį, galima sakyti jubiliejinį renginį, taip pat užsigregistravo rekordinis skaičius dalyvių (net 190), kas tik dar kartą mums patvirtino, kad šie renginiai Lietuvos investuotojams yra įdomūs bei naudingi.

20130123 Renginys 2

Tiems, kam nepavyko sudalyvauti minėtame renginyje, žemiau kaip tik pateikiame pirmos dalies medžiagą. Šioje renginio dalyje buvo kalbama apie tai, ką analitikai prognozavo 2012 metams bei kas įvyko iš tikrųjų, buvo bandoma pasižiūrėti, koks pagrindinis iššūkis laukia pasaulio ekonomikų bei ką jis gali reikšti ateityje, na ir galiausiai buvo analizuojami skirtingi makroekonominių ir finansų rinkų indikatorių parodymai bei pateikiama dabartinė Synergy Finance Tactical Asset Allocation investicinio fondo sudėtis pagal turto klases.

Pirmos dalies metu taip pat buvo pateiktas prieš metus vykdyto eksperimento atsakymas. Trumpai priminsime – prieš metus vykusiame renginyje analizavome vieną iš mokymų cikle „Profesionalaus Investuotojo Akademija“ pristatomų strategijų “Momentum” (minėto renginio skaidres galima rasti čia: “Taktinė turto alokacija (2012 sausis)“. Per 2011 metus analizuojamos strategijos rezultatas buvo -8.4%. Dauguma investuotojų į 2012 metus žvelgė gana pesimistiškai, tačiau mes, pasitelkę istorinių strategijos rezultatų analizę “spėjome”, kad per sekančius 12 mėnesių “Momentum” strategijos rezultatas bus teigiamas (maždaug +23%), tačiau vertinant šiek tiek plačiau, galima buvo tikėtis, kad jis pateks į intervalą nuo +10 iki +35% (žemiau pateiktas grafikas, kuriame matome, kaip esamas 1 metų pokytis “prognozuoja” kitų 1 metų pokytį).

20130124 SF Momentum strategija

Kadangi 2012 metai jau baigėsi, galima pasižiūrėti koks buvo realus analizuojamos strategijos rezultatas – jis siekė +12.3%. Be abejo, ta tik vienas spėjimas, tačiau jis mums patvirtino, kad mūsų fonde naudojamos strategijos toliau veikia be jokių ekstremalių nukrypimų nuo istorinių nomrų.

Žemiau pateikiamos pirmos renginio dalies skaidrės.

Ketvirtinė finansų rinkų apžvalga (2013 sausis) by SynergyFinance

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI