Akimirkos iš šią savaitę vykusio nemokamo renginio “Ketvirtinė finansų rinkų apžvalga”

0
3034

Šį antradienį, t.y. 2013 metų rugsėjo 17 dieną, vyko Synergy Finance organizuojamas nemokamas renginys “Ketvirtinė finansų rinkų apžvalga”. Džiausgiamės sulaukę daugiau nei 100 investavimu susidomėjusių dalyvių bei dar kartą norime pasveikinti Mindaugą Ridulį, laimėjusį 1500 litų vertės kvietimą į investavimas.lt organizuojamą mokymų ciklą „Profesionalaus Investuotojo Akademija“.

20130917_182821

Tiems, kam nepavyko sudalyvauti minėtame renginyje, žemiau kaip tik pateikiame pirmos dalies medžiagą. Šioje renginio dalyje buvo kalbama apie esminius 2013 metais pasaulines finansų rinkas įtakojusius veiksnius, kaip pavyzdžiui JAV centrinio banko kalbos apie kiekybinio skatinimo pabaigą ir pan., gilinamasi į susiklosčiusią situaciją aukso rinkoje, analizuojama dabartinė pasaulio ekonomikos “sveikata” pagal aplenkiančių indikatorių ir palūkanų normų parodymus bei bandoma įvardinti, kokios turto klasės atrodo “patraukliausiai”. Na ir galiausiai analizuojami Synergy Finance Tactical Asset Allocation investicinio fondo rezultatai.

Žemiau kaip tik pateikiame pastarųjų 13 metų aukso kainos grafiką su maksimalių kritimų nuo piko reikšmėmis. Kaip galima pastebėti, paskutinė aukso kainos korekcija, kuri prasidėjo prieš 25 mėnesius, skiriasi nuo tų korekcijų, kurios vyko pastaruosius 13 metų – ji yra daug gilesnė  ir tęsiasi ilgiau. Ar tai simbolizuoja aukso “meškų” rinkos pradžią? Laikas parodys.

20130918 Auksas

Žemiau pateikiamos pirmos renginio dalies skaidrės.

Ketvirtinė finansų rinkų apžvalga (2013 rugsėjis) by SynergyFinance

NĖRA KOMENTARŲ