Investavimo akademija savaitgaliais

0
6625

Labai dažnai žmonės vos tik pradėję investuoti savo galvose susikuria „rožines svajones“ apie įspūdingus investicijų pelnus ir neribotas galimybes daryti tai, ko trokšta širdis.

Deja, kaip rodo realybė ir „sausa statistika“, šie lūkesčiai dažniausiai niekuo nepagrįsti ir pasmerkia nepatyrusius investuotojus dideliems nuostoliams. O šie dažniausiai „visam laikui atmuša norą investuoti“ ir sukelia didelį nepasitikėjimą investavimu.

Bet ar gali būti kitaip?

 • Kaip „neužlipti ant grėblio“, ant kurio užlipa 80% viso pasaulio investuotojų?
 • Kaip neprarasti investuotų pinigų?
 • Kaip išmokti investuoti pelningai ir mėgautis solidžia ilgamete investicijų grąža?

Ar Jums tai aktualu? Tuomet skaitykite toliau ir jau netrukus sužinosite atsakymus į šiuos ir kitus svarbiausius klausimus, susijusius su investavimu.

REGISTRUOKIS DABAR


Kiek uždirba geriausias? Kokia grąža yra reali?

Pradžioje Jums natūraliai gali kilti klausimas, ar 10 – 15% ilgalaikė metinė investicijų grąža yra didelė ar maža? Norint atsakyti į šį klausimą, visų pirma reiktų pasižiūrėti, o kiek per ilgąjį (10 – 20 m.) laikotarpį uždirba patys sėkmingiausi investuotojai ir koks yra bendras rinkos vidurkis?

„Jūsų dėmesiui žemiau pateikiame grafiką, kuriame matosi, kad per pastarųjų 25 metų periodą, sėkmingiausiu pasaulio investuotoju pripažintas Warren Buffett sugebėjo uždirbo +13,5% metinę grąžą ir tai yra 2 kartus daugiau, nei uždirbo viso pasaulio akcijų indeksas, kurio metinė grąža tuo pat metu pasiekė +6,8%.“

investavimaslt strategija

Ar „statistinis“ lietuvis gali prilygti profesionalui?

Ką tik Jūs sužinojote kiek per ilgą laiką uždirbo geriausias pasaulio investuotojas ir koks yra visos rinkos vidurkis. Todėl toliau Jums gali kilti kitas natūraliai logiškas klausimas – o kiek galite tikėtis uždirbti Jūs?

Jeigu atidžiai žiūrėjote į aukščiau pateiktą grafiką, jame turėjote pastebėti žalią kreivę, žyminčią realiai veikiančių investavimas.lt mokymų strategijų gražą. Kaip matote, investicijų grąža praktiškai prilygsta geriausiam pasaulio investuotojui.

DĖMESIO! Jūsų investicinė grąža gali pasiekti rinkos profesionalų gražą, jeigu Jūs investuodami vadovausitės praktinėmis investavimas.lt strategijomis. Ir tai „nėra joks stebuklas“. Mes kaip ir Jūs netikime stebuklais. Šį tikslą Jums padės pasiekti daugelio mokslinių tyrimų išvadomis ir realaus investavimo duomenimis paremtos paprastos investavimo strategijos, kurias Jūs lengvai įvaldysite 30 akademinių valandų mokymų cikle.


Kodėl Jums verta sudalyvauti šiuose mokymuose?

Investavimas.lt praktinių investavimo strategijų mokymai skirti Jums, jeigu Jūs:

 1. domitės investavimu, bet nežinote nuo ko pradėti;
 2. esate patyręs investuotojas, bet norite pagerinti savo investicijų grąžą;
 3. norite ilgu laikotarpiu aplenkti 80% investuotojų ir patekti tarp 20% geriausių.
 4. norite uždirbti iki dviženklę ilgametę investicijų grąžą ir miegoti ramiai.
 5. norite apsaugoti savo santaupas nuo „infliacijos ėduonies“ ir jas nuolat gausinti.

  REGISTRUOKIS DABAR


Mokymų dalyvių atsiliepimai

Ką apie šiuos mokymus kalba jų dalyviai?

Apie mokymų autorius ir lektorius

Investavimo mokymus veda du patyrę šių mokymų autoriai ir lektoriai dr. Lukas Macijauskas ir Artūras Milevskis. Jus greitai sužavės lengvas ir paprastas lektorių dėstymo stilius, ypač lengvai perteikiamos investavimo tiesos ir intelektualus humoras.

Lukas Macijauskas
dr. Lukas Macijauskas
Artūras Milevskis
Artūras Milevskis

Investuokite pelningai ir išvenkite nuostolių!


Tik šių 30 akademinių valandų mokymų ciklo metu, Jūs asmeniškai įvaldysite realiai veikiančias investavimo strategijas, kurios generuos Jums ateityje iki 15% ilgalaikę metinę grąžą. O svarbiausia, Jūs išmoksite šiomis itin paprastomis strategijomis naudotis savarankiškai. Todėl Jums niekuomet neprireiks jokių investicijų valdytojų patarimų!

Taip pat Jums parodysime, kaip nesunkiai ateityje išvengti „rinkos recesijų“ bei nustatyti geriausią metą pildytis savo investicijų portfelius.

Šių investavimo mokymų metu Jūs suformuosite sau praktinius investavimo įgūdžius ir užtvirtinsite įgytas žinias. Taip pat vienas mokymų dalyvis bus apdovanotas itin vertingu prizu.

Galbūt šiuo laiminguoju tapsite būtent Jūs?!


Investuoti yra paprasta. Tačiau ne visi tai žino!

Bijote ko nors nesuprasti? O gal manote, kad turite per mažai investavimo žinių ir patirties?

„Nusiraminkite. Jums visiškai nėra dėl ko jaudintis. Visa šių mokymų medžiaga sukurta ir pateikta taip paprastai, kad ją yra pajėgus įsisavinti 5-tos klasės vaikas.“

Tuo galite įsitikinti pažiūrėję vieno iš investavimas.lt lektorių dr. Luko Macijausko prezentaciją prestižinėje TEDx konferencijoje:

Mūsų investavimo mokymai, kurie paremti vienu, tačiau ypač svarbiu principu – „Viskas, kas yra sudėtinga yra nereikalinga. O viskas, kas yra reikalinga, yra paprasta“. Tiesiog ateikite į šiuos mokymus ir įsitikinsite tuo asmeniškai.


Pinigų grąžinimo garantija

Dar viena gera žinia, kad registruodamiesi į šiuos mokymus Jūs niekuo nerizikuojate. Jeigu per pirmas tris paskaitas suprasite, kad mokymai jums netinka – apie tai praneškite mums ir mes grąžinsime Jums sumokėtus pinigus.

70 EUR vertės dovana kiekvienam!

REGISTRUOKIS DABAR

DovanaVien užsiregistravę į šiuos investavimo mokymus Jūs gausite 2 mėnesių NEMOKAMĄ „Synergy Finance“ finansų rinkų investicinio tyrimo prenumeratą. Dovanos vertė – 70 eurų.

O jeigu šiuos mokymus rekomenduosite savo draugams, nuo kiekvieno užsiregistravusio Jūsų rekomenduoto mokymų dalyvio papildomai grąžinsime Jums 10% sumokėtos už mokymus sumos.


3 naudos, kurias Jūs gausite šiuose mokymuose:

 1. Savarankiškai susiformuosite diversifikuotą investicijų portfelį, ilguoju laikotarpiu nešantį dviženklę metinę grąžą.
 2. Praktiškai taikysite efektyviausias investavimo strategijas ir rizikos valdymo metodus, kurie leis suvaldyti investavimo rizikas.
 3. Išvengsite pagrindinių investuotojus persekiojančių psichologinių problemų ir nepatirsite skaudžių nuostolių.

Mokymų data, laikas ir tvarkaraštis

Mokymų pradžia: 2018 metų galas/2019 metų pradžia (data bus tikslinama užsiregistravus daugiau nei 4 dalyviams).

Mokymų laikas: nuo 10:30 iki 17 val.

Mokymų tvarkaraštis: Šis mokymų ciklas sudarytas iš 8 temų. Po 2 temas per savaitgalį, iš viso 4 kartai. Mokymai vedami tik gyvai. Žemiau pateikiame šių mokymų grafiką:

Tema Lektorius Laikas Data Savaitės diena
1 paskaita. Investavimo pagrindai ir Psichologija Dr. Lukas Macijauskas 10:30-13:00 Bus paskelbta susirinkus grupei Šeštadienis
2 paskaita. Tradiciniai ir biržoje prekiaujami (ETF) fondai 14:00-17:00
3 paskaita. Valiutos ir obligacijos + Paskolos Artūras Milevskis 10:30-13:00 Bus paskelbta susirinkus grupei Šeštadienis
4 paskaita. Akcijos ir fundamentali analizė 14:00-17:00
5 paskaita. Alternatyvios turto klasės (NT, auksas ir žaliavos) Artūras Milevskis 10:30-13:00 Bus paskelbta susirinkus grupei Šeštadienis
6 paskaita. Diversifikavimas ir investicijų portfelio formavimas 14:00-17:00
7 paskaita. Kainos kitimo analizė ir ja paremtos strategijos Dr. Lukas Macijauskas 10:30-13:00 Bus paskelbta susirinkus grupei Šeštadienis
(signalų skaičiavimas naudojant MS Excel programinį paketą)
8 paskaita. Makroekonominė analizė ir asmeninio investavimo plano sudarymas 14:00-17:00

 

Mokymų vieta ir kaina

Adresas: Vilnius, Lukšio g. 32 (Domus verslo centras)

*Jeigu gyvenate toli nuo Vilniaus ir pageidautumėte dalyvauti mokymuose kitame mieste, žemiau esančioje registracijos formoje pasirinkite miestą ir susirinkus pakankamai dalyvių, mes su jumis susisieksime.

Jūsų investicija: 599 EUR

Maksimalus grupės dydis: 6 žmonės*

PASTABA* Norėdami išlaikyti mokymų kokybę ir reputaciją, į mokymus registruojame ribotą dalyvių skaičių.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:
Email: [email protected]
Tel.: +370 671 14450
Tel.: +370 610 04134

ĮSIGYK BILIETĄ DABAR


Mokymų partneriai:

NĖRA KOMENTARŲ