iShares J.P. Morgan $ EM Bond EUR Hedged UCITS ETF

0
1925

Pagrindinės fondo charakteristikos

iShares J.P. Morgan $ EM Bond EUR Hedged UCITS ETF (IS3C:GR) yra pasaulio besivystančių rinkų obligacijų indeksą J.P. Morgan EMBI Global Core Index hedged to Euro sekantis biržoje prekiaujamas fondas, kuris veiklą pradėjo 2013 metais ir jį administruoja iShares. Fondo valdomas turtas siekia apie 3,4 mlrd. eurų, o jo metinis išlaidų koeficientas yra 0,50%.

Esminiai ETF duomenysRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp potencialios rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 4 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra vidutinė.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo  12,1 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 3,5 proc, o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 3,6 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 13. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ