KTU finansų magistro studijos

0
4333

Magistrantūros studijos, Ekonomikos ir verslo fakultetas, lietuvių kalba

Šios programos absolventai turi itin įvairiapuses žinias apie procesų, vykstančių valstybėse, įvairiuose finansų rinkos segmentuose, verslo sektoriuje, specifiką, geba taikyti inovatyvius finansų valdymo principus, instrumentus ir metodus įvairiose finansų institucijų ir nefinansinių korporacijų finansų valdymo srityse, geba identifikuoti ir spręsti finansų valdymo problemas, kylančias valstybės, finansų sektoriaus ar nefinansinės įmonės lygmenyje.

Kodėl rinktis šias studijas?

  • Gilus finansinių sprendimų įvairiuose lygmenyse ir jų pasekmių išmanymas.
  • Glaudus bendradarbiavimas su verslo įmonėmis ir finansų institucijomis.
  • Didelės karjeros augimo galimybės.
  • Studijų procese naudojamas pasaulinio lygio informacinis įrankis – Bloomberg platforma.
  • Atlyginimai yra vieni aukščiausių rinkoje.

Priėmimo į magistrantūros studijas reikalavimai

Verslo ir vadybos studijų krypčių grupės, ekonomikos arba socialinių studijų krypties bakalauro kvalifikacinis laipsnis arba kitos studijų krypties/srities bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir 12 kr. papildomosios studijos.

Verslo ir vadybos studijų krypčių grupės, ekonomikos arba socialinių studijų krypties bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir iki 30 kr. papildomosios studijos arba ≥1 m. praktinės veiklos patirtis* arba kitos studijų krypties/srities profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir iki 60 kr. papildomosios studijos arba kitos studijų krypties/srities profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis, iki 30 kr. papildomosios studijos ir ≥1 m. praktinės veiklos patirtis*.

* – praktinės veiklos patirtis turi būti adekvati ketinamos studijuoti studijų programos studijų krypčiai.

Daugiau informacijos apie finansų bakalauro studijas KTU rasite paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI