Luminor pensija 1 plius

0
4391

Investavimo strategija

Luminor pensija 1 plius – tai trečios pakopos pensijų fondas, kurio lėšos investuojamos į vidutiniškai stabilesnį pelningumą generuojančias investicines priemones, kaip kad vyriausybių perleidžiamieji skolos vertybiniais popieriai, kredito įstaigų ir kitų bendrovių perleidžiamieji skolos vertybiniais popieriai, indėliais ir kitais finansiniais instrumentais. Fondo tikslas yra – pensijų fondo dalyviams priklausančio turto vertės apsaugojimas ir tolygus augimas tiek trumpalaikėje, tiek ilgalaikėje perspektyvoje.

Investuojant specializacija geografinėje zonoje ar pramonės šakoje nėra taikoma.

Fondas naudoja lyginamąjį indeksą: 100% Bloomberg Barclays Series-E Euro Govt 3-5 Yr Bond Index.

Atsižvelgiant į investavimo strategiją, siekiant valdyti pensijų fondo riziką, dalis fondo turto gali būti investuojama į išvestines finansines priemones.

Taikomi mokesčiaiRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 2 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra žema.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 1,6 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 0,1 proc., paskutinių 5 metų fondo vidutinė metinė grąža buvo 0,2 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 13. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI