Luminor pensija darbuotojui 1 plius

0
3730

Investavimo strategija

Luminor pensija darbuotojui 1 plius – tai trečios pakopos pensijų fondas, kurio iki 25 procentų Pensijų fondo grynųjų aktyvų lėšų gali būti investuojama akcijų rinkose, prisiimant su tuo susijusią riziką, ir siekiant aukštesnio pelningumo ilgu laikotarpiu. Didesnį tikėtiną akcijų rinkų pelningumo svyravimą siekiama atsverti vidutiniškai stabilesnį pelningumą generuojančiomis investicijomis, kaip kad vyriausybių perleidžiamaisiais skolos vertybiniais popieriais, kredito įstaigų ir kitų bendrovių perleidžiamaisiais skolos vertybiniais popieriais, indėliais ir pan.  .

Investuojant specializacija geografinėje zonoje ar pramonės šakoje nėra taikoma.

Fondas naudoja lyginamąjį indeksą: 14% MSCI World Index, 6% MSCI Emerging markets, 80%  Bloomberg Barclays Series-E Euro Govt 3-5 Yr Bond Index.

Atsižvelgiant į investavimo strategiją, siekiant valdyti pensijų fondo riziką,  dalis Fondo turto gali būti investuojama į išvestines finansines priemones.

Taikomi mokesčiaiRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 3 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra žemesnė už vidutinę.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas patyrė -2,6 proc. nuostolį. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 1,8 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2019 10 16. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI