Multi Asset Selection Fund (A klasė)

0
1548

Investavimo strategija

Multi Asset Selection Fund (A klasė) – informuotiesiems investuotojams skirtas atvirojo tipo investicinis fondas, kuris investuoja į mišrias turto klases, kurios skiriasi savo rizikingumu bei grąža. Fondo tikslas – ilguoju laikotarpiu uždirbti didesnę nei 10% vidutinę metinę grąžą.

Didelė dalis Fondo turto (atskirais laikotarpiais iki 100 procentų) investuojama akcijų rinkose (įskaitant Baltijos šalių akcijas). Galima didelė investicijų koncentracija ir į keleto emitentų akcijas, kurių ilgalaikę augimo perspektyvą mato Fondas.

Fondas nenaudoja lyginamojo indekso. Atsižvelgiant į investavimo strategiją, siekiant mažinti Fondo rezultatų priklausomybę nuo finansų rinkų judėjimo, dalis Fondo turto gali būti investuojama į nelikvidžias turto klases (privatų ir rizikos kapitalą bei nekilnojamąjį turtą).

Taikomi mokesčiai

Rizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 5 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukštesnė už vidutinę.

Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 9,0 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 8,8 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 12. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ