Synergy finance Europos obligacijų fondas

0
1214

Investavimo strategija

Synergy finance Europos obligacijų fondas– tai pasyviai valdomas investicinis fondas, kurio turtas gali būti investuojamas į finansines priemones, atspindinčias skirtingų rūšių Europos obligacijas (valstybių, investicinio reitingo įmonių, spekuliatyvaus reitingo įmonių ir pan.).  Fondo tikslas – generuoti investicijų grąžą, kuri ilgalaikėje perspektyvoje prilygtų skirtingų rūšių Europos obligacijų krepšelio pelningumui. Šiam rezultatui pasiekti formuojant fondo investicijų portfelį yra naudojami biržoje prekiaujami indeksiniai investiciniai fondai (ETF).

Fondo investicijos pagrinde bus nukreiptos į Europos valstybių bei įmonių obligacijas, tačiau Fondo įsigyjami indekso kolektyvinio investavimo subjektų investiciniai vienetai (ETF) gali būti prekiaujami pagrindinėse pasaulio finansų rinkose, kaip pavyzdžiui JAV, Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir pan. Susiklosčius palankiai finansų rinkų situacijai Fondas gali investuoti ir į kitų regionų (ne Europos) obligacijas (pvz. Jungtinių Amerikos Valstijų ir pan.).

Fondas nenaudoja lyginamojo indekso. Atsižvelgiant į fondo strategiją, susiklosčius palankiai finansų rinkų situacijai Fondas gali investuoti ir į kitų regionų (ne Europos) obligacijas (pvz. Jungtinių Amerikos Valstijų ir pan.).

Taikomi mokesčiai

Rizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 3 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra mažesnė už vidutinę.

Istoriniai veiklos rezultatai

Fondas veiklą pradėjo 2019 metų sausio mėnesį, todėl dar nėra metinių fondo rezultatų. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 12. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ