Vanguard Global ex-US Real Estate ETF

0
4063

Pagrindinės fondo charakteristikos

Vanguard Global ex-US Real Estate ETF (VNQI:US) yra pasaulio (išskyrus JAV) nekilnojamo turto akcijų  indeksą S&P Global ex-U.S. Property Index sekantis biržoje prekiaujamas fondas, kuris veiklą pradėjo 2010 metais ir jį administruoja Vanguard. Fondo valdomas turtas siekia 6,7 mlrd. JAV dolerių, o jo metinis išlaidų koeficientas yra 0,12%.

Esminiai ETF duomenysRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp potencialios rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 5 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukštesnė už vidutinę.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 24,5 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 9,3 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 8,6 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 13. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI