Nemokama knyga „Sėkmingo Investavimo Principai”

2
28703

Sveiki mieli investuotojai.

Esu Artūras Milevskis, investuotojų švietimui dedikuotos internetinės svetainės www.investavimas.lt bendraautorius bei investicijų valdymo įmonės Synergy Finance vienas iš įkūrėjų.

Knyga „Sėkmingo Investavimo Principai“, tai jau antrasis mano su kolega Luku Macijausku kūrinys. Pirmoji knygos versija buvo išleista 2012 metų pabaigoje. Nors ji ir buvo sąlyginai trumpa bei apėmė tik kelis pagrindinius investavimo aspektus, tačiau susilaukė ganėtinai daug gerų atsiliepimų.

Pradėję ruošti antrąjį knygos variantą iš karto supratome, jog ji turi būti gerokai platesnė. Iš tiesų siekėme labai paprasto tikslo, norėjome, kad kiekvienas iš Jūsų, ar tik pradėjęs domėtis investavimu naujokas, ar jau turintis investavimo patirties, perskaitęs šią knygą žinotumėte visus pagrindinius dalykus apie investavimą, aiškiai suprastumėte, kokius pasirinkimus turite bei gautumėte konkrečių praktinių patarimų.

Trumpai tariant – siekėme, kad taptumėte geresniais investuotojais.

Perskaitę šią knygą Jūs sužinosite ne tik kas yra investavimas bei kodėl tą verta daryti, bet ir į kokias turto klases galima investuoti, kokiomis pelningumo ir rizikos charakteristikomis jos pasižymi, susipažinsite su sėkmingiausių investavimo profesionalų rezultatais bei sužinosite, kaip sekasi paprastiems žmonėms.

Na ir galiausiai, kai jau suprasite iš kokių dalių susideda bendroji investicijų grąža, mes Jums pristatysime dvi kryptis, kurias galėsite pasirinkti tolimesnei investavimo kelionei.

Šioje knygoje mes Jums pateiksime ne tik teorinius pamąstymus, tačiau ir gaires, kaip visa tai įgyvendinti praktiškai, kokias konkrečiai turto klases pasirinkti, kokius konkrečiai finansinius instrumentus naudoti bei ką konkrečiai analizuoti.

Nuoširdžiai tikimės, kad antrasis knygos variantas Jums patiks, o svarbiausia bus naudingas finansiškai. Jei taip ir bus, labai prašome pasidalinti šia knyga su savo artimaisiais, kolegomis bei draugais. Mes tikime, kad kuo daugiau Lietuvos gyventojų susidomės investavimu, kuo daugiau žmonių turės teisingas bazines žinias apie šią sritį, tuo anksčiau pradės rūpintis savo finansine gerove, tuo greičiau pasieks užsibrėžtus finansinius tikslus bei galiausiai finansinę laisvę.

Na o jei ši knyga Jums pasirodė esanti su trūkumais, būtinai pateikite visas pastabas, pasiūlymus bei pageidavimus, į kuriuos mes tikrai atsižvelgsime ateityje.

Su pagarba,

Artūras Milevskis ir Lukas Macijauskas.

Sėkmingo investavimo principai

2 KOMENTARAI

KOMENTUOTI