Labai dažnai žmonės vos tik pradėję investuoti savo galvose susikuria „rožines svajones” apie įspūdingus investicijų pelnus ir neribotas galimybes daryti tai, ko trokšta širdis.

Deja, kaip rodo realybė ir „sausa statistika”, šie lūkesčiai dažniausiai niekuo nepagrįsti ir pasmerkia nepatyrusius investuotojus dideliems nuostoliams. O šie dažniausiai „visam laikui atmuša norą investuoti” ir sukelia didelį nepasitikėjimą investavimu.

Bet ar gali būti kitaip?

 • Kaip „neužlipti ant grėblio”, ant kurio užlipa 80% viso pasaulio investuotojų?
 • Kaip neprarasti investuotų pinigų?
 • Kaip išmokti investuoti pelningai ir mėgautis solidžia ilgamete investicijų grąža?

Ar Jums tai aktualu? Tuomet skaitykite toliau ir jau netrukus sužinosite atsakymus į šiuos ir kitus svarbiausius klausimus, susijusius su investavimu.

REGISTRUOKIS DABAR


Kiek uždirba geriausias? Kokia grąža yra reali?

Pradžioje Jums natūraliai gali kilti klausimas, ar 10 – 15% ilgalaikė metinė investicijų grąža yra didelė ar maža? Norint atsakyti į šį klausimą, visų pirma reiktų pasižiūrėti, o kiek per ilgąjį (10 – 20 m.) laikotarpį uždirba patys sėkmingiausi investuotojai ir koks yra bendras rinkos vidurkis?

„Jūsų dėmesiui žemiau pateikiame grafiką, kuriame matosi, kad per pastarųjų 25 metų periodą, sėkmingiausiu pasaulio investuotoju pripažintas Warren Buffett sugebėjo uždirbo +13,5% metinę grąžą ir tai yra 2 kartus daugiau, nei uždirbo viso pasaulio akcijų indeksas, kurio metinė grąža tuo pat metu pasiekė +6,8%.”

investavimaslt strategija

Ar „statistinis” lietuvis gali prilygti profesionalui?

Ką tik Jūs sužinojote kiek per ilgą laiką uždirbo geriausias pasaulio investuotojas ir koks yra visos rinkos vidurkis. Todėl toliau Jums gali kilti kitas natūraliai logiškas klausimas – o kiek galite tikėtis uždirbti Jūs?

Jeigu atidžiai žiūrėjote į aukščiau pateiktą grafiką, jame turėjote pastebėti žalią kreivę, žyminčią realiai veikiančių investavimas.lt mokymų strategijų gražą. Kaip matote, investicijų grąža praktiškai prilygsta geriausiam pasaulio investuotojui.

DĖMESIO! Jūsų investicinė grąža gali pasiekti rinkos profesionalų gražą, jeigu Jūs investuodami vadovausitės praktinėmis investavimas.lt strategijomis. Ir tai „nėra joks stebuklas”. Mes kaip ir Jūs netikime stebuklais. Šį tikslą Jums padės pasiekti daugelio mokslinių tyrimų išvadomis ir realaus investavimo duomenimis paremtos paprastos investavimo strategijos, kurias Jūs lengvai įvaldysite 30 akademinių valandų mokymų cikle.


Kodėl Jums verta sudalyvauti šiuose mokymuose?

Investavimas.lt praktinių investavimo strategijų mokymai skirti Jums, jeigu Jūs:

 1. domitės investavimu, bet nežinote nuo ko pradėti;
 2. esate patyręs investuotojas, bet norite pagerinti savo investicijų grąžą;
 3. norite ilgu laikotarpiu aplenkti 80% investuotojų ir patekti tarp 20% geriausių.
 4. norite uždirbti iki dviženklę ilgametę investicijų grąžą ir miegoti ramiai.
 5. norite apsaugoti savo santaupas nuo „infliacijos ėduonies” ir jas nuolat gausinti.

REGISTRUOKIS DABAR


Mokymų dalyvių atsiliepimai

Ką apie šiuos mokymus kalba jų dalyviai?

Apie mokymų autorius ir lektorius

Investavimo mokymus veda du patyrę šių mokymų autoriai ir lektoriai dr. Lukas Macijauskas ir Artūras Milevskis. Jus greitai sužavės lengvas ir paprastas lektorių dėstymo stilius, ypač lengvai perteikiamos investavimo tiesos ir intelektualus humoras.

Lukas Macijauskas
dr. Lukas Macijauskas

Artūras Milevskis
Artūras Milevskis

Investuokite pelningai ir išvenkite nuostolių!


Tik šių 30 akademinių valandų mokymų ciklo metu, Jūs asmeniškai įvaldysite realiai veikiančias investavimo strategijas, kurios generuos Jums ateityje iki 15% ilgalaikę metinę grąžą. O svarbiausia, Jūs išmoksite šiomis itin paprastomis strategijomis naudotis savarankiškai. Todėl Jums niekuomet neprireiks jokių investicijų valdytojų patarimų!

Taip pat Jums parodysime, kaip nesunkiai ateityje išvengti „rinkos recesijų” bei nustatyti geriausią metą pildytis savo investicijų portfelius.

Šių investavimo mokymų metu Jūs suformuosite sau praktinius investavimo įgūdžius ir užtvirtinsite įgytas žinias.


Investuoti yra paprasta. Tačiau ne visi tai žino!

Bijote ko nors nesuprasti? O gal manote, kad turite per mažai investavimo žinių ir patirties?

„Nusiraminkite. Jums visiškai nėra dėl ko jaudintis. Visa šių mokymų medžiaga sukurta ir pateikta taip paprastai, kad ją yra pajėgus įsisavinti 5-tos klasės vaikas.”

Tuo galite įsitikinti pažiūrėję vieno iš investavimas.lt lektorių dr. Luko Macijausko prezentaciją prestižinėje TEDx konferencijoje:

Mūsų investavimo mokymai, kurie paremti vienu, tačiau ypač svarbiu principu – „Viskas, kas yra sudėtinga yra nereikalinga. O viskas, kas yra reikalinga, yra paprasta”. Tiesiog ateikite į šiuos mokymus ir įsitikinsite tuo asmeniškai.


3 naudos, kurias Jūs gausite šiuose mokymuose:

 1. Savarankiškai susiformuosite diversifikuotą investicijų portfelį, ilguoju laikotarpiu nešantį dviženklę metinę grąžą.
 2. Praktiškai taikysite efektyviausias investavimo strategijas ir rizikos valdymo metodus, kurie leis suvaldyti investavimo rizikas.
 3. Išvengsite pagrindinių investuotojus persekiojančių psichologinių problemų ir nepatirsite skaudžių nuostolių.

REGISTRUOKIS DABAR


Mokymų data, laikas ir tvarkaraštis

Mokymų pradžia: 2024 m. balandžio 9 d. (tikslios paskaitų datos nurodytos žemiau esančioje lentelėje)

Mokymų laikas: nuo 18 iki 21 val.

Mokymų tvarkaraštis:

Paskaita Data Temos pavadinimas
1 paskaita 2024-04-09 Investavimo pagrindai
2 paskaita 2024-04-16 Obligacijos
3 paskaita 2024-04-23 Akcijos ir santykiniai rodikliai
4 paskaita 2024-04-30 Alternatyvios investicijos (nekilnojamas turtas, žaliavos, auksas, valiutos)
5 paskaita 2024-05-07 Tradiciniai ir biržoje prekiaujami fondai (ETF)
6 paskaita 2024-05-14 Investavimo psichologija
7 paskaita 2024-05-21 Pasyvaus investicijų portfelio formavimas
8 paskaita 2024-05-28 Aktyvaus investicijų portfelio formavimas
9 paskaita 2024-06-04 Apibendrinimas

Mokymų vieta ir kaina

Mokymai vyks internetu. Negalėjus sudalyvauti paskaitoje vaizdo įrašą bus galima peržiūrėti.

Jūsų investicija: 999 EUR

Jeigu turite klausimų, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:
E-mail: [email protected]
Tel.: +370 610 04134

REGISTRUOKIS DABAR


Jūsų registracija sėkminga!

Mokymų kaina 999 eur  

Turite nuolaidos kodą?

Apmokėti dabar


Jeigu turite klausimų, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:
E-mail: [email protected]
Tel.: +370 610 04134

42 KOMENTARAI

 1. Sveiki,

  gyvenu uzsienyje, bet labai idomus jusu ‘Investavimas PRO’ kursai. Ar zadate artimiausiu metu isleisti koki kompaktini CD su visa ta informacija, kuria pateikiat kursu metu?

  Dekui uz atsakyma,

 2. Esu labai dėkingas Artūrui ir Lukui už puikius mokymus. Tai ką išgirdau juose iš esmės pakeitė mano lūkesčius investavime, o svarbiausia, kad mokymuose radau sau tinkamą investavimo strategiją, kuria tikiu. Lektoriai savo srities profesionalai, puikiai išmanantys savo darbą, harizmatiški ir sveiko humoro nestokojantys žmonės. Labai svarbu, kad visa pateikta medžiaga buvo labai lengvai suprantama, o lektoriai laikėsi duoto žodžio, viską pateikti kuo paprasčiau. „Keep it simple” šiuose mokymuose tiesiog vežė, todėl tiesiog laukdavau tų ketvirtadienių. Dėkui Jums už tai ką darote ir sėkmės Lietuvoje auginant sėkmingų investuotojų kartas. Pinigai į šiuos mokymus, viena geriausių mano investicijų.
  P.s Džiaugiuosi, kad šiuos mokymus atradau savo kelio, link didžiojo tikslo, pradžioje. AČIU.

 3. Sveiki
  Esu irgi susidomejes jusu pro kursais. Bukite malonus ir pasidomekite kokios galimibes butu ateitij ta galimibe igalinti. nebutina kompakta leisti bet virtuale mokykla tikrai galetumet sukurti. Kaip maciau video nufilmuoti galit, o poto kai vartotojas paziuri vidio atleka ta tema Jusu sukurta testus. Test deka Jus galetumet ivetinti studijavusiu ziniu isisavinima ir taipogi galesite puikei matyti kokioj vietoi tobulinti savo virtuala o gal ir netik sistema.

  Su pagarba Arvydas.

  • Sveiki Arvydai,
   Šiuo metu kaip tik svarstome galimybę, mokymų ciklą paruošti virtualiai erdvei, t.y. kad visą mokymų ciklą galima būtų išklausyti prie asmeninio kompiuterio. Tačiau kol kas negalime tiklsiai pasakyti, ar tokį planą įgyvendinsime. Jei visgi bus nuspręsta tą padaryti, reali galimybė mokymus išklausyti virtualiai bus ne anksčiau kaip po 6 mėnesių.
   Sėkmės.

 4. Laba diena,ar planuojate ateityje,kaip investavimo objektą įtrauktį ir stabiliausą valiutą pasaulyje – BRILIANTĄ,jei ne tai kodėl…?

  • Laba diena Petrai,
   Atsakymas į Jūsų klausymą būtų neigiamas. To priežastis labai paprasta – briliantai nėra biržinė prekė, kaip pavyzdžiui auksas. Tai reiškia, kad yra labai sunku įsivertinti tokios investavimo priemonės vertę, neįmanoma atlikti tikslių modeliavimų, yra likvidumo bei daugybė kitų rizikų.

 5. Laba diena, domiuosi investavimo kursais, komentaruose minėjote, kad kursai vyksta tik Vilniuje, o kitame mieste galite pasiulyti individuoalius mokymus, ar tai dar imanoma ir kokios jusu salygos? Aciu.

  • Sveiki, mokymus paprastai rengiame du kartus metuose – rudenį ir pavasarį. Taigi sekančius mokymus planuojame pavasario pradžioje, į kuriuos grupę pradėsime rinkti jau žiemos pabaigoje.

  • Sveiki,

   organizuojamas investavimo mokymų ciklas grupėse vyksta darbo dienomis (dažniausiai trečiadieniais) nuo 18 val. (trukmė apie 3 val.). Taip pat yra galimybė dalyvauti asmeniniuose mokymuose, kur kursai vedami tik vienam žmogui, tuomet datas ir laikus (galima ir savaitgaliais) prideriname prie jūsų situacijos (dėl kainos teirautis tel. 8 671 14450 arba 8 610 04134).

 6. Dalyvavau šiuose mokymuose. Pradžioje buvo neramu, bet bėgant mokymams, viskas labai gražiai susidėliojo į savo lentynėles. Rekomenduoju tiems kas dar abejoja savimi ar pačiais mokymais. Puikūs lektoriai, o svarbiausia mokymai buvo kaip ir žadėta labai praktiški ir suprantami, net mažai ką bendro su finansų rinkomis turintiems žmonėms. Nuo manęs Jums tiesiog didelis respect’as už tą paprastumą 🙂

 7. Laba diena,
  Kadangi spalio mėnesį dirbsiu užsienyje, gaila bet negalėsiu dalyvauti mokymuose. Bet jeigu sekantys mokymai vyks kitų metų kovo-balandžio mėnesiais, būtinai norėčiau sudalyvauti mokymuose pradedantiesiems investuotojams. Iki to laiko gal rekomenduotumėte paskaityti kokius nors internetinius puslapius, kažkokias konkrečias knygas ar dar kažką nuveikti savarankiškai?

  • Laba diena Dalia,
   Mokymų ciklas „Profesionalaus Investuotojo Akademija” standartiškai organizuojamas 2 kartus per metus (vienas rudenį spalio – gruodžio mėnesiais, kitas pavasarį kovo – gegužės mėnesiais). Šiuo metu kaip tik renkama grupė rudens ciklui. Tuo tarpu apie 2015 metų pavasario ciklą būtinai informuosime.

 8. Dėmesio! Mokymų grupėje 2014 m. spalio mėnesį liko tik 2 laisvos vietos. Sekantys mokymai bus organizuojami ne anksčiau nei 2015 m. pavasarį.

 9. Sveiki,

  Dalyvavau šiuose mokymuose 2015m. pavasarį. Mokymai paliko gerą įspūdį savo paprastumu ir moksliniu, mokymų medžiagos ir investavimo strategijų, pagrindimu. Galėčiau išskirti kelis akcentus:
  1. Mokymų medžiaga pateikiama paprastai ir lengvai suprantama.
  2. Šaunūs lektoriai nestokojantys jumoro jausmo.
  3. Įdomios ir naudingos namų darbų užduotys.
  4. Investavimo strategijos pagrįstos istorinių duomenų moksliniais tyrimais (o ne „Magiškojo Maiko” sėkmės receptais :)).
  5. Mokymai baigiami galutiniu rezultatu-investavimo asmeniniu strategijos sukūrimu (kol kas vieninteliai mano lankyti mokymai, kurie baigėsi konkrečiu rezultatu).

  Esu didžiai dėkingas lektoriams Lukui ir Artūrui už už papildomai sugaištą laiką atsakinėjant į asmeninius klausimus.
  Mokymus rekomenduoju aukštesnių kursų ekonomikos srities studentams ir žmonėms, kurie norėtų sužinoti kuo skiriasi investavimas nuo spekuliavimo.

  Ačiū.

  • Ačiū Jums Dariau už komentarą. Labai džiaugiamės, kad mokymai suteikė Jums konkrečios praktinės naudos. Būtent tokį tikslą sau visuomet ir keliame.
   Pagarbiai Artūras Milevskis.

 10. Labai saunus tikslas, sviesti zmones investavimo klausimais. Tik deja, moksliniai tyrimai nieko bendro su investavimu neturi. Jusu grafikelis Warren Buffett ir Jusu fondo nieko nevertas, tik grazus akiu dumimas. Uztenka paziureti i realius Jusu valdomo fondo grafikus ir paciu nurodytus MSCI World:
  http://i.imgur.com/0jUzxUc.png
  ir S&P500
  http://i.imgur.com/5dZeS4N.png
  – akivaizdu, kad geriau nusipirkt S&P500 ir vargo nematyti. Nebeapgaudinekit zmoniu. Bet kam akivaizdu paziurejus ir palyginus, kad tas grafikas tik akiu dumimas:
  http://i.imgur.com/IioMtVG.png
  http://i.imgur.com/epetPxh.png

  • Sveiki,

   džiaugiamės, kad pritariate, jog šviesti žmones yra šaunus tikslas ir Jūsų komentaras šį tikslą tik įprasmina. Leiskite paaiškinti kodėl:

   1) „Tik deja, moksliniai tyrimai nieko bendro su investavimu neturi” – turi. Kodėl? Daugiau informacijos rasite mūsų mokslinių straipsnių skiltyje:
   http://www.synergy-finance.com/lt/moksliniai-straipsniai/ -> http://dspace.vgtu.lt/bitstream/1/1926/3/2351_Macijauskas_disertacija_11%2013.pdf

   2) „Jusu grafikelis Warren Buffett ir Jusu fondo nieko nevertas, tik grazus akiu dumimas.” – Mokymuose dalyvius supažindiname su keliomis strategijomis, kurių viena yra pagrįsta turto klasių inertiškumu [Ją vadiname Momentum strategija ir ji pavaizduota mokymų pristatymo grafike]. Remiantis tiek savo, tiek kitų autorių moksliniais tyrimais, turime tvaraus pagrindo teigti, jog ilgose distancijose [25 metai ir daugiau] tokia Momentum koncepcija statistiškai generuoja geresnį pelningumo ir rizikos santykį nei investuojant į pagrindinių turto klasių krepšelį (akcijas, obligacijos, NT, auksas ir žaliavos) ir kriziniais periodais lenkia Pasaulio akcijas (MSCI World index). Plačiau pasiskaityti galite čia: http://www.synergy-finance.com/file/repository/news/pdf/Looking_for_Synergy_with_Momentum_in_Main_Asset_Classes_2014.pdf

   3) „Uztenka paziureti i realius Jusu valdomo fondo grafikus ir paciu nurodytus MSCI World..” – čia turime bent kelis nekorektiškumus:
   I) jūs pirmoje nuorodoje pateikiate ne pasaulio akcijų indekso 6 mėnesių MSCI world kitimo grafiką, bet kompanijos MSCI Inc.(kuri leidžia indeksus) akcijų grafiką. Indeksas yra tam tikras vertybinių popierių krepšelis, kuriame MSCI World atveju, įeina daugiau nei 1000 įvairių akcijų. Per jūsų pasirinktą 6 mėnesių periodą, kuris beja yra per trumpas daryti bet kokioms išvadoms apie vieno ar kito instrumento rezultatus, skirtumas tarp MSCI World indekso ir, matyt per klaidą, pasirinktos MSCI įmonės akcijos, yra beveik 18%. Kitaip tariant MSCI World indeksą išleidusi įmonė pabrango +10%, tačiau pats indeksas nukrito -8%.
   II)”..akivaizdu, kad geriau nusipirkt S&P500 ir vargo nematyti” – Gerai pastebėjote, jog S&P 500 (JAV akcijos) pastaraisiais metais smarkiai auga ir tai yra bene geriausia pastarųjų 5 metų turto klasė. Vis dėlto, sveikas protas sufleruoja, jog po fakto išvadas daryti yra lengva 🙂 Kodėl nelyginate su Besivystančių rinkų akcijomis, kurios per metus, šiuo metu rašant šį komentarą, yra nukritusios daugiau nei -15%? [ https://www.google.com/finance?q=NYSEARCA%3AVWO&ei=RSBYVrLSCYzqsAGW76zoBA ]. Jeigu žinote kuri turto klasė geriausiai pasirodys ateinantį dešimtmetį, be abejo, jokios papildomos strategijos jums nereikia. Tačiau ar žinojote, jog JAV akcijos per 2000-2010 periodą ne tik nepaaugo, bet per net gi atpigo -20%, tuo tarpu Besivystančių rinkų indeksas per tą patį laikotarpį pabrango net +150%!
   Kaip rodo praktika ateities nežino net patys geriausi investuotojai. Pavyzdžiui Warren’o Buffett’o valdomas portfelis šiais metais yra nukritęs daugiau nei 10% [ http://www.bloomberg.com/quote/BRK/A:US ].

   III) Investicinių fondų valdymo kaštai siekia 2-3% per metus ir visi rezultatai jau yra pateikiami atskaičius visus mokesčius. Taigi mokymų dalyviai, kurie brokerių komisiniams išleidžia iki 1% per metus, disciplinuotai naudodami mokymuose pateikiamas strategijas mūsų fondus aplenkė bent 2% kasmet. Ir tą mes aiškiai deklaruojame. Profesionaliai valdyti savo investicijų portfelį gali kiekvienas. Tai nėra menas ir tam nereikia specialaus talento. Tereikia turėti aiškią ir tyrimais paremtą investavimo strategiją bei jos laikytis.

   Galima tik reziumuojant pridėti, jog tie mokymų dalyviai, kurie pastaruosius 3 metus taikė mokymuose pristatytą Momentum strategiją JAV doleriais per 36 mėnesius yra uždirbę jau daugiau nei +16%, kai bendras turto klasių krepšelis per tą patį laiką yra minuse (apie -2%). Ne gana to, rezultatus iš JAV dolerių pervertę į eurus gautume daugiau nei +30% siekiantį rezultatą. Įvertinus tai, kad šiuo metu Europoje infliacija yra labai artima nuliui, toks rezultatas netgi viršija ilgalaikę modelinių rezultatų projekciją.

   Beje, Lietuvos žmonių švietimu užsiimame ne tik mūsų mokymuose – daugiau sužinoti apie investavimą galite Lietuvos banko organizuojamuose nemokamuose renginiuose. Šiandien toks renginys vyksta Vilniuje, kitą savaitę susitiksime Klaipėdoje:

   http://www.pinigubite.lt/naujienos-ir-renginiai/renginiai/kas-valdo-mes-pinigus-ar-pinigai-mus

   investavimas.lt lektorius,
   Lukas Macijauskas

 11. Pataisykite jeigu klystu, bet jeigu tobulu variantu asmeniui pavyktų pasiekti 10 proc. metinę investicijos grąžą, tai reikštų, kad norint į mėnesį uždirbti Lietuvos lygiu gan populiarų 450 eur atlyginimą, asmeniui tektų investuoti 54 00 eurų į šį projektą. Kitaip sakant, vidutinis Lietuvis, neturi šansų pragyventi ar bent prisidėti prie savo pragyvenimo iš šios veiklos, nes sutaupyti pakankamų lėšų pradiniam 54 000 eur kapitalui galimybių nėra?
  kyla klausimas, kokia nauda iš jūsų mokymų prastai-vidutiniškai gyvenančiam Lietuviui į kuriuos ir taikote savo mokymus?

  • Sveiki Justai, turbūt visų pirma norėtume patikslinti, kad investavimo mokymai tikrai nėra orientuoti į prastai gyvenančius asmenis, kurie gauna minimalias pajamas. Kaip bebūtų gaila, tačiau esant tokiai situacijai visų pirma reikia galvoti apie pajamų didinimą (papildomas darbas, kvalifikacijos kėlimas ir pan.) ir išlaidų kontrolę (atsisakyti nereikalingų, spontaniškų ar žalingų pirkinių), o ne apie investavimą. Labai tikėtina, kad žmogus, gaunantis minimalias pajamas, greičiausiai neturės nei laisvų lėšų (nebent bus laimėjęs loterijoje arba paveldėjęs) nei galės atsidėti labiau apčiuopiamą sumą. Tačiau taip pat reikėtų pastebėti, kad net asmenys gaunantys vidutines ar didesnes pajamas (pavyzdžiui 1000 eurų per mėnesį) nebūtinai turės 54000 eurų laisvų lėšų, kurias galėtų investuoti.
   Taigi kyla natūralus klausimas, kam iš viso tinkamas investavimas? Dauguma žmonių (gaunančių vidutines ar didesnes pajamas) į investavimą turėtų žiūrėti kaip į ilgalaikį procesą, t.y. pavyzdžiui kiekvieną mėnesį atsidėti bent 10% nuo gaunamų pajamų. Aišku jei minėtą sumą tiesiog dėtumėte į „kojnę” visą darbingą amžių (40 metų) tai pavyktų sukaupti vos 4 metų pajamų dydį. Tačiau jei kiekvieną mėnesį atsidėtą sumą investuotumėte ir per ilgesnį laikotarpį pavyktų pasiekti 10% vidutinę metinę investicijų grąžą, tai maždaug po 25 metų pasiektumėte tokį kapitalo lygį, nuo kurio gaunama grąža prilygtų gaunamom pajamom (pasimodeliuoti investavimo laikotarpį, periodinę investuojamą sumą, bei galutinę sukauptą sumą galite pasinaudoję šia SEB banko skaičiuokle: https://www.seb.lt/privatiems-klientams/skaiciuokles/investiciju-skaiciuokle).
   Kaip turbūt jau supratote, investavimas yra ilgalaikis, daug kantrybės ir disciplinos reikalaujantis procesas, tikrai netinkantis tiems žmonėms, kurie nori greito rezultato ir galvoja, kad tą darant galima nesunkiai praturtėti. Apie investavimo ilgalaikę naudą pasiskaityti galite čia: https://www.investavimas.lt/kaip-kiekvienas-is-musu-gali-tapti-milijonieriumi-ar-tai-vis-dar-pasiekiama-isivedus-eura/
   Tikimės, kad šiek tiek patikslinome savo poziciją.

  • Sveiki,

   sekantys mokymai Vilniuje planuojami spalio pradžioje. Jeigu planuojate dalyvauti ir norėtumėte, jog jus įrašytume į laukiančių sąrašą, kurio nariams pirmiems išsiunčiame pakvietimus su ankstyvosios registracijos nuolaida, susisiekite su mumis telefonu 8 671 14450 arba rašykite į [email protected]

   investavimas.lt

 12. Noreciau suzinoti, ar yra pildomos salygos pinigui grazinimo garantijai? Kaip zinoti, kad mokymai man tinka?

 13. Sveiki, gavau 25 000 00 € paskolą iš ponios Gabrielos Valeria. Buvau apgautas du kartus, bet Gabrielos Valerijos dėka man paskolino. Esu labai laiminga, galite susisiekti su ja tiesiogiai el. paštu: [email protected]

 14. Sveiki, kaip gydytojas ėmiau paskolą iš Quick Credits Inc. Jie yra patikimi paskolų davėjai ir suteikia paskolas už mažą 2% palūkanų normą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su jais el. paštu: [email protected]

 15. „Labai puikūs kursai” ir tai įrodo nerealiai teigiami 2011-2015 metų komentarai 😀 Sėkmės, „oro pardavėjai”, gal rasite dar naivuolių, kurie neturi kur dėti 999 eurus ir „investuos” į jūsų kursus

KOMENTUOTI