Labai dažnai žmonės vos tik pradėję investuoti savo galvose susikuria „rožines svajones“ apie įspūdingus investicijų pelnus ir neribotas galimybes daryti tai, ko trokšta širdis.

Deja, kaip rodo realybė ir „sausa statistika“, šie lūkesčiai dažniausiai niekuo nepagrįsti ir pasmerkia nepatyrusius investuotojus dideliems nuostoliams. O šie dažniausiai „visam laikui atmuša norą investuoti“ ir sukelia didelį nepasitikėjimą investavimu.

Bet ar gali būti kitaip?

  • Kaip „neužlipti ant grėblio“, ant kurio užlipa 80% viso pasaulio investuotojų?
  • Kaip neprarasti investuotų pinigų?
 • Kaip išmokti investuoti pelningai ir mėgautis solidžia ilgamete investicijų grąža?

Ar Jums tai aktualu? Tuomet skaitykite toliau ir jau netrukus sužinosite atsakymus į šiuos ir kitus svarbiausius klausimus, susijusius su investavimu.

REGISTRUOKIS DABAR


Kiek uždirba geriausias? Kokia grąža yra reali?

Pradžioje Jums natūraliai gali kilti klausimas, ar 10 – 15% ilgalaikė metinė investicijų grąža yra didelė ar maža? Norint atsakyti į šį klausimą, visų pirma reiktų pasižiūrėti, o kiek per ilgąjį (10 – 20 m.) laikotarpį uždirba patys sėkmingiausi investuotojai ir koks yra bendras rinkos vidurkis?

„Jūsų dėmesiui žemiau pateikiame grafiką, kuriame matosi, kad per pastarųjų 25 metų periodą, sėkmingiausiu pasaulio investuotoju pripažintas Warren Buffett sugebėjo uždirbo +13,5% metinę grąžą ir tai yra 2 kartus daugiau, nei uždirbo viso pasaulio akcijų indeksas, kurio metinė grąža tuo pat metu pasiekė +6,8%.“

investavimaslt strategija

Ar „statistinis“ lietuvis gali prilygti profesionalui?

Ką tik Jūs sužinojote kiek per ilgą laiką uždirbo geriausias pasaulio investuotojas ir koks yra visos rinkos vidurkis. Todėl toliau Jums gali kilti kitas natūraliai logiškas klausimas – o kiek galite tikėtis uždirbti Jūs?

Jeigu atidžiai žiūrėjote į aukščiau pateiktą grafiką, jame turėjote pastebėti žalią kreivę, žyminčią realiai veikiančių investavimas.lt mokymų strategijų gražą. Kaip matote, investicijų grąža praktiškai prilygsta geriausiam pasaulio investuotojui.

DĖMESIO! Jūsų investicinė grąža gali pasiekti rinkos profesionalų gražą, jeigu Jūs investuodami vadovausitės praktinėmis investavimas.lt strategijomis. Ir tai „nėra joks stebuklas“. Mes kaip ir Jūs netikime stebuklais. Šį tikslą Jums padės pasiekti daugelio mokslinių tyrimų išvadomis ir realaus investavimo duomenimis paremtos paprastos investavimo strategijos, kurias Jūs lengvai įvaldysite 30 akademinių valandų mokymų cikle.


Kodėl Jums verta sudalyvauti šiuose mokymuose?

Investavimas.lt praktinių investavimo strategijų mokymai skirti Jums, jeigu Jūs:

  1. domitės investavimu, bet nežinote nuo ko pradėti;
  1. esate patyręs investuotojas, bet norite pagerinti savo investicijų grąžą;
  1. norite ilgu laikotarpiu aplenkti 80% investuotojų ir patekti tarp 20% geriausių.
  1. norite uždirbti iki dviženklę ilgametę investicijų grąžą ir miegoti ramiai.
 1. norite apsaugoti savo santaupas nuo „infliacijos ėduonies“ ir jas nuolat gausinti.

  REGISTRUOKIS DABAR


Mokymų dalyvių atsiliepimai

Ką apie šiuos mokymus kalba jų dalyviai?

Apie mokymų autorius ir lektorius

Investavimo mokymus veda du patyrę šių mokymų autoriai ir lektoriai dr. Lukas Macijauskas ir Artūras Milevskis. Jus greitai sužavės lengvas ir paprastas lektorių dėstymo stilius, ypač lengvai perteikiamos investavimo tiesos ir intelektualus humoras.

Lukas Macijauskas
dr. Lukas Macijauskas
Artūras Milevskis
Artūras Milevskis

Investuokite pelningai ir išvenkite nuostolių!


Tik šių 30 akademinių valandų mokymų ciklo metu, Jūs asmeniškai įvaldysite realiai veikiančias investavimo strategijas, kurios generuos Jums ateityje iki 15% ilgalaikę metinę grąžą. O svarbiausia, Jūs išmoksite šiomis itin paprastomis strategijomis naudotis savarankiškai. Todėl Jums niekuomet neprireiks jokių investicijų valdytojų patarimų!

Taip pat Jums parodysime, kaip nesunkiai ateityje išvengti „rinkos recesijų“ bei nustatyti geriausią metą pildytis savo investicijų portfelius.

Šių investavimo mokymų metu Jūs suformuosite sau praktinius investavimo įgūdžius ir užtvirtinsite įgytas žinias. Taip pat vienas mokymų dalyvis bus apdovanotas itin vertingu prizu.

Galbūt šiuo laiminguoju tapsite būtent Jūs?!


Investuoti yra paprasta. Tačiau ne visi tai žino!

Bijote ko nors nesuprasti? O gal manote, kad turite per mažai investavimo žinių ir patirties?

„Nusiraminkite. Jums visiškai nėra dėl ko jaudintis. Visa šių mokymų medžiaga sukurta ir pateikta taip paprastai, kad ją yra pajėgus įsisavinti 5-tos klasės vaikas.“

Tuo galite įsitikinti pažiūrėję vieno iš investavimas.lt lektorių dr. Luko Macijausko prezentaciją prestižinėje TEDx konferencijoje:

Mūsų investavimo mokymai, kurie paremti vienu, tačiau ypač svarbiu principu – „Viskas, kas yra sudėtinga yra nereikalinga. O viskas, kas yra reikalinga, yra paprasta“. Tiesiog ateikite į šiuos mokymus ir įsitikinsite tuo asmeniškai.


Pinigų grąžinimo garantija

Dar viena gera žinia, kad registruodamiesi į šiuos mokymus Jūs niekuo nerizikuojate. Jeigu per pirmas tris paskaitas suprasite, kad mokymai jums netinka – apie tai praneškite mums ir mes grąžinsime Jums sumokėtus pinigus.

70 EUR vertės dovana kiekvienam!

REGISTRUOKIS DABAR

DovanaVien užsiregistravę į šiuos investavimo mokymus Jūs gausite 2 mėnesių NEMOKAMĄ „Synergy Finance“ finansų rinkų investicinio tyrimo prenumeratą. Dovanos vertė – 70 eurų.

O jeigu šiuos mokymus rekomenduosite savo draugams, nuo kiekvieno užsiregistravusio Jūsų rekomenduoto mokymų dalyvio papildomai grąžinsime Jums 50 EUR.


3 naudos, kurias Jūs gausite šiuose mokymuose:

  1. Savarankiškai susiformuosite diversifikuotą investicijų portfelį, ilguoju laikotarpiu nešantį dviženklę metinę grąžą.
  1. Praktiškai taikysite efektyviausias investavimo strategijas ir rizikos valdymo metodus, kurie leis suvaldyti investavimo rizikas.
 1. Išvengsite pagrindinių investuotojus persekiojančių psichologinių problemų ir nepatirsite skaudžių nuostolių.

Mokymų data, laikas ir tvarkaraštis

Mokymų pradžia: 2020 metų kovo 21 d.

Mokymų laikas: nuo 10:30 iki 17 val. (šeštadieniais).

Mokymų tvarkaraštis:

Tema Lektorius Laikas Data Savaitės diena
1 paskaita. Investavimo pagrindai ir Psichologija Dr. Lukas Macijauskas 10:30-13:00 2020.03.21 Šeštadienis
2 paskaita. Tradiciniai ir biržoje prekiaujami (ETF) fondai 14:00-17:00
3 paskaita. Valiutos ir obligacijos Artūras Milevskis 10:30-13:00 2020.03.28
4 paskaita. Akcijos ir fundamentali analizė 14:00-17:00
5 paskaita. Alternatyvios turto klasės (NT, auksas ir žaliavos) Artūras Milevskis 10:30-13:00 2020.04.04
6 paskaita. Diversifikavimas ir investicijų portfelio formavimas 14:00-17:00
7 paskaita. Kainos kitimo analizė ir ja paremtos strategijos
(signalų skaičiavimas naudojant MS Excel programinį paketą)
Dr. Lukas Macijauskas 10:30-13:00 2020.04.11
8 paskaita. Makroekonominė analizė ir asmeninio investavimo plano sudarymas 14:00-17:00

Mokymų vieta ir kaina

Adresas: Vilnius, Lukšio g. 32 (Domus verslo centras), 6 aukštas (Synergy Finance)*

*Jeigu gyvenate toli nuo Vilniaus ir pageidautumėte dalyvauti mokymuose kitame mieste, žemiau esančioje registracijos formoje pasirinkite miestą ir susirinkus pakankamai dalyvių, mes su jumis susisieksime.

Jūsų investicija:  799 EUR

Maksimalus grupės dydis: 16 žmonių*

PASTABA* Norėdami išlaikyti mokymų kokybę ir reputaciją, į mokymus registruojame ribotą dalyvių skaičių.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:
Email: [email protected]
Tel.: +370 671 14450
Tel.: +370 610 04134

REGISTRUOKIS DABAR


Jeigu turite klausimų, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:
Email: [email protected]
Tel.: +370 671 14450
Tel.: +370 610 04134


Mokymai prasideda 2020 metų pavasarį

REGISTRUOKIS DABAR


Mokymų partneriai:

45 KOMENTARAI

 1. Sveiki,

  gyvenu uzsienyje, bet labai idomus jusu ‘Investavimas PRO’ kursai. Ar zadate artimiausiu metu isleisti koki kompaktini CD su visa ta informacija, kuria pateikiat kursu metu?

  Dekui uz atsakyma,

 2. Esu labai dėkingas Artūrui ir Lukui už puikius mokymus. Tai ką išgirdau juose iš esmės pakeitė mano lūkesčius investavime, o svarbiausia, kad mokymuose radau sau tinkamą investavimo strategiją, kuria tikiu. Lektoriai savo srities profesionalai, puikiai išmanantys savo darbą, harizmatiški ir sveiko humoro nestokojantys žmonės. Labai svarbu, kad visa pateikta medžiaga buvo labai lengvai suprantama, o lektoriai laikėsi duoto žodžio, viską pateikti kuo paprasčiau. „Keep it simple“ šiuose mokymuose tiesiog vežė, todėl tiesiog laukdavau tų ketvirtadienių. Dėkui Jums už tai ką darote ir sėkmės Lietuvoje auginant sėkmingų investuotojų kartas. Pinigai į šiuos mokymus, viena geriausių mano investicijų.
  P.s Džiaugiuosi, kad šiuos mokymus atradau savo kelio, link didžiojo tikslo, pradžioje. AČIU.

 3. Sveiki
  Esu irgi susidomejes jusu pro kursais. Bukite malonus ir pasidomekite kokios galimibes butu ateitij ta galimibe igalinti. nebutina kompakta leisti bet virtuale mokykla tikrai galetumet sukurti. Kaip maciau video nufilmuoti galit, o poto kai vartotojas paziuri vidio atleka ta tema Jusu sukurta testus. Test deka Jus galetumet ivetinti studijavusiu ziniu isisavinima ir taipogi galesite puikei matyti kokioj vietoi tobulinti savo virtuala o gal ir netik sistema.

  Su pagarba Arvydas.

  • Sveiki Arvydai,
   Šiuo metu kaip tik svarstome galimybę, mokymų ciklą paruošti virtualiai erdvei, t.y. kad visą mokymų ciklą galima būtų išklausyti prie asmeninio kompiuterio. Tačiau kol kas negalime tiklsiai pasakyti, ar tokį planą įgyvendinsime. Jei visgi bus nuspręsta tą padaryti, reali galimybė mokymus išklausyti virtualiai bus ne anksčiau kaip po 6 mėnesių.
   Sėkmės.

 4. Laba diena,ar planuojate ateityje,kaip investavimo objektą įtrauktį ir stabiliausą valiutą pasaulyje – BRILIANTĄ,jei ne tai kodėl…?

  • Laba diena Petrai,
   Atsakymas į Jūsų klausymą būtų neigiamas. To priežastis labai paprasta – briliantai nėra biržinė prekė, kaip pavyzdžiui auksas. Tai reiškia, kad yra labai sunku įsivertinti tokios investavimo priemonės vertę, neįmanoma atlikti tikslių modeliavimų, yra likvidumo bei daugybė kitų rizikų.

 5. Laba diena, domiuosi investavimo kursais, komentaruose minėjote, kad kursai vyksta tik Vilniuje, o kitame mieste galite pasiulyti individuoalius mokymus, ar tai dar imanoma ir kokios jusu salygos? Aciu.

  • Sveiki, mokymus paprastai rengiame du kartus metuose – rudenį ir pavasarį. Taigi sekančius mokymus planuojame pavasario pradžioje, į kuriuos grupę pradėsime rinkti jau žiemos pabaigoje.

  • Sveiki,

   organizuojamas investavimo mokymų ciklas grupėse vyksta darbo dienomis (dažniausiai trečiadieniais) nuo 18 val. (trukmė apie 3 val.). Taip pat yra galimybė dalyvauti asmeniniuose mokymuose, kur kursai vedami tik vienam žmogui, tuomet datas ir laikus (galima ir savaitgaliais) prideriname prie jūsų situacijos (dėl kainos teirautis tel. 8 671 14450 arba 8 610 04134).

 6. Dalyvavau šiuose mokymuose. Pradžioje buvo neramu, bet bėgant mokymams, viskas labai gražiai susidėliojo į savo lentynėles. Rekomenduoju tiems kas dar abejoja savimi ar pačiais mokymais. Puikūs lektoriai, o svarbiausia mokymai buvo kaip ir žadėta labai praktiški ir suprantami, net mažai ką bendro su finansų rinkomis turintiems žmonėms. Nuo manęs Jums tiesiog didelis respect’as už tą paprastumą 🙂

 7. Laba diena,
  Kadangi spalio mėnesį dirbsiu užsienyje, gaila bet negalėsiu dalyvauti mokymuose. Bet jeigu sekantys mokymai vyks kitų metų kovo-balandžio mėnesiais, būtinai norėčiau sudalyvauti mokymuose pradedantiesiems investuotojams. Iki to laiko gal rekomenduotumėte paskaityti kokius nors internetinius puslapius, kažkokias konkrečias knygas ar dar kažką nuveikti savarankiškai?

  • Laba diena Dalia,
   Mokymų ciklas „Profesionalaus Investuotojo Akademija“ standartiškai organizuojamas 2 kartus per metus (vienas rudenį spalio – gruodžio mėnesiais, kitas pavasarį kovo – gegužės mėnesiais). Šiuo metu kaip tik renkama grupė rudens ciklui. Tuo tarpu apie 2015 metų pavasario ciklą būtinai informuosime.

 8. Dėmesio! Mokymų grupėje 2014 m. spalio mėnesį liko tik 2 laisvos vietos. Sekantys mokymai bus organizuojami ne anksčiau nei 2015 m. pavasarį.

 9. Sveiki,

  Dalyvavau šiuose mokymuose 2015m. pavasarį. Mokymai paliko gerą įspūdį savo paprastumu ir moksliniu, mokymų medžiagos ir investavimo strategijų, pagrindimu. Galėčiau išskirti kelis akcentus:
  1. Mokymų medžiaga pateikiama paprastai ir lengvai suprantama.
  2. Šaunūs lektoriai nestokojantys jumoro jausmo.
  3. Įdomios ir naudingos namų darbų užduotys.
  4. Investavimo strategijos pagrįstos istorinių duomenų moksliniais tyrimais (o ne „Magiškojo Maiko“ sėkmės receptais :)).
  5. Mokymai baigiami galutiniu rezultatu-investavimo asmeniniu strategijos sukūrimu (kol kas vieninteliai mano lankyti mokymai, kurie baigėsi konkrečiu rezultatu).

  Esu didžiai dėkingas lektoriams Lukui ir Artūrui už už papildomai sugaištą laiką atsakinėjant į asmeninius klausimus.
  Mokymus rekomenduoju aukštesnių kursų ekonomikos srities studentams ir žmonėms, kurie norėtų sužinoti kuo skiriasi investavimas nuo spekuliavimo.

  Ačiū.

  • Ačiū Jums Dariau už komentarą. Labai džiaugiamės, kad mokymai suteikė Jums konkrečios praktinės naudos. Būtent tokį tikslą sau visuomet ir keliame.
   Pagarbiai Artūras Milevskis.

 10. Labai saunus tikslas, sviesti zmones investavimo klausimais. Tik deja, moksliniai tyrimai nieko bendro su investavimu neturi. Jusu grafikelis Warren Buffett ir Jusu fondo nieko nevertas, tik grazus akiu dumimas. Uztenka paziureti i realius Jusu valdomo fondo grafikus ir paciu nurodytus MSCI World:
  http://i.imgur.com/0jUzxUc.png
  ir S&P500
  http://i.imgur.com/5dZeS4N.png
  – akivaizdu, kad geriau nusipirkt S&P500 ir vargo nematyti. Nebeapgaudinekit zmoniu. Bet kam akivaizdu paziurejus ir palyginus, kad tas grafikas tik akiu dumimas:
  http://i.imgur.com/IioMtVG.png
  http://i.imgur.com/epetPxh.png

  • Sveiki,

   džiaugiamės, kad pritariate, jog šviesti žmones yra šaunus tikslas ir Jūsų komentaras šį tikslą tik įprasmina. Leiskite paaiškinti kodėl:

   1) „Tik deja, moksliniai tyrimai nieko bendro su investavimu neturi“ – turi. Kodėl? Daugiau informacijos rasite mūsų mokslinių straipsnių skiltyje:
   http://www.synergy-finance.com/lt/moksliniai-straipsniai/ -> http://dspace.vgtu.lt/bitstream/1/1926/3/2351_Macijauskas_disertacija_11%2013.pdf

   2) „Jusu grafikelis Warren Buffett ir Jusu fondo nieko nevertas, tik grazus akiu dumimas.“ – Mokymuose dalyvius supažindiname su keliomis strategijomis, kurių viena yra pagrįsta turto klasių inertiškumu [Ją vadiname Momentum strategija ir ji pavaizduota mokymų pristatymo grafike]. Remiantis tiek savo, tiek kitų autorių moksliniais tyrimais, turime tvaraus pagrindo teigti, jog ilgose distancijose [25 metai ir daugiau] tokia Momentum koncepcija statistiškai generuoja geresnį pelningumo ir rizikos santykį nei investuojant į pagrindinių turto klasių krepšelį (akcijas, obligacijos, NT, auksas ir žaliavos) ir kriziniais periodais lenkia Pasaulio akcijas (MSCI World index). Plačiau pasiskaityti galite čia: http://www.synergy-finance.com/file/repository/news/pdf/Looking_for_Synergy_with_Momentum_in_Main_Asset_Classes_2014.pdf

   3) „Uztenka paziureti i realius Jusu valdomo fondo grafikus ir paciu nurodytus MSCI World..“ – čia turime bent kelis nekorektiškumus:
   I) jūs pirmoje nuorodoje pateikiate ne pasaulio akcijų indekso 6 mėnesių MSCI world kitimo grafiką, bet kompanijos MSCI Inc.(kuri leidžia indeksus) akcijų grafiką. Indeksas yra tam tikras vertybinių popierių krepšelis, kuriame MSCI World atveju, įeina daugiau nei 1000 įvairių akcijų. Per jūsų pasirinktą 6 mėnesių periodą, kuris beja yra per trumpas daryti bet kokioms išvadoms apie vieno ar kito instrumento rezultatus, skirtumas tarp MSCI World indekso ir, matyt per klaidą, pasirinktos MSCI įmonės akcijos, yra beveik 18%. Kitaip tariant MSCI World indeksą išleidusi įmonė pabrango +10%, tačiau pats indeksas nukrito -8%.
   II)“..akivaizdu, kad geriau nusipirkt S&P500 ir vargo nematyti“ – Gerai pastebėjote, jog S&P 500 (JAV akcijos) pastaraisiais metais smarkiai auga ir tai yra bene geriausia pastarųjų 5 metų turto klasė. Vis dėlto, sveikas protas sufleruoja, jog po fakto išvadas daryti yra lengva 🙂 Kodėl nelyginate su Besivystančių rinkų akcijomis, kurios per metus, šiuo metu rašant šį komentarą, yra nukritusios daugiau nei -15%? [ https://www.google.com/finance?q=NYSEARCA%3AVWO&ei=RSBYVrLSCYzqsAGW76zoBA ]. Jeigu žinote kuri turto klasė geriausiai pasirodys ateinantį dešimtmetį, be abejo, jokios papildomos strategijos jums nereikia. Tačiau ar žinojote, jog JAV akcijos per 2000-2010 periodą ne tik nepaaugo, bet per net gi atpigo -20%, tuo tarpu Besivystančių rinkų indeksas per tą patį laikotarpį pabrango net +150%!
   Kaip rodo praktika ateities nežino net patys geriausi investuotojai. Pavyzdžiui Warren’o Buffett’o valdomas portfelis šiais metais yra nukritęs daugiau nei 10% [ http://www.bloomberg.com/quote/BRK/A:US ].

   III) Investicinių fondų valdymo kaštai siekia 2-3% per metus ir visi rezultatai jau yra pateikiami atskaičius visus mokesčius. Taigi mokymų dalyviai, kurie brokerių komisiniams išleidžia iki 1% per metus, disciplinuotai naudodami mokymuose pateikiamas strategijas mūsų fondus aplenkė bent 2% kasmet. Ir tą mes aiškiai deklaruojame. Profesionaliai valdyti savo investicijų portfelį gali kiekvienas. Tai nėra menas ir tam nereikia specialaus talento. Tereikia turėti aiškią ir tyrimais paremtą investavimo strategiją bei jos laikytis.

   Galima tik reziumuojant pridėti, jog tie mokymų dalyviai, kurie pastaruosius 3 metus taikė mokymuose pristatytą Momentum strategiją JAV doleriais per 36 mėnesius yra uždirbę jau daugiau nei +16%, kai bendras turto klasių krepšelis per tą patį laiką yra minuse (apie -2%). Ne gana to, rezultatus iš JAV dolerių pervertę į eurus gautume daugiau nei +30% siekiantį rezultatą. Įvertinus tai, kad šiuo metu Europoje infliacija yra labai artima nuliui, toks rezultatas netgi viršija ilgalaikę modelinių rezultatų projekciją.

   Beje, Lietuvos žmonių švietimu užsiimame ne tik mūsų mokymuose – daugiau sužinoti apie investavimą galite Lietuvos banko organizuojamuose nemokamuose renginiuose. Šiandien toks renginys vyksta Vilniuje, kitą savaitę susitiksime Klaipėdoje:

   http://www.pinigubite.lt/naujienos-ir-renginiai/renginiai/kas-valdo-mes-pinigus-ar-pinigai-mus

   investavimas.lt lektorius,
   Lukas Macijauskas

 11. Pataisykite jeigu klystu, bet jeigu tobulu variantu asmeniui pavyktų pasiekti 10 proc. metinę investicijos grąžą, tai reikštų, kad norint į mėnesį uždirbti Lietuvos lygiu gan populiarų 450 eur atlyginimą, asmeniui tektų investuoti 54 00 eurų į šį projektą. Kitaip sakant, vidutinis Lietuvis, neturi šansų pragyventi ar bent prisidėti prie savo pragyvenimo iš šios veiklos, nes sutaupyti pakankamų lėšų pradiniam 54 000 eur kapitalui galimybių nėra?
  kyla klausimas, kokia nauda iš jūsų mokymų prastai-vidutiniškai gyvenančiam Lietuviui į kuriuos ir taikote savo mokymus?

  • Sveiki Justai, turbūt visų pirma norėtume patikslinti, kad investavimo mokymai tikrai nėra orientuoti į prastai gyvenančius asmenis, kurie gauna minimalias pajamas. Kaip bebūtų gaila, tačiau esant tokiai situacijai visų pirma reikia galvoti apie pajamų didinimą (papildomas darbas, kvalifikacijos kėlimas ir pan.) ir išlaidų kontrolę (atsisakyti nereikalingų, spontaniškų ar žalingų pirkinių), o ne apie investavimą. Labai tikėtina, kad žmogus, gaunantis minimalias pajamas, greičiausiai neturės nei laisvų lėšų (nebent bus laimėjęs loterijoje arba paveldėjęs) nei galės atsidėti labiau apčiuopiamą sumą. Tačiau taip pat reikėtų pastebėti, kad net asmenys gaunantys vidutines ar didesnes pajamas (pavyzdžiui 1000 eurų per mėnesį) nebūtinai turės 54000 eurų laisvų lėšų, kurias galėtų investuoti.
   Taigi kyla natūralus klausimas, kam iš viso tinkamas investavimas? Dauguma žmonių (gaunančių vidutines ar didesnes pajamas) į investavimą turėtų žiūrėti kaip į ilgalaikį procesą, t.y. pavyzdžiui kiekvieną mėnesį atsidėti bent 10% nuo gaunamų pajamų. Aišku jei minėtą sumą tiesiog dėtumėte į „kojnę“ visą darbingą amžių (40 metų) tai pavyktų sukaupti vos 4 metų pajamų dydį. Tačiau jei kiekvieną mėnesį atsidėtą sumą investuotumėte ir per ilgesnį laikotarpį pavyktų pasiekti 10% vidutinę metinę investicijų grąžą, tai maždaug po 25 metų pasiektumėte tokį kapitalo lygį, nuo kurio gaunama grąža prilygtų gaunamom pajamom (pasimodeliuoti investavimo laikotarpį, periodinę investuojamą sumą, bei galutinę sukauptą sumą galite pasinaudoję šia SEB banko skaičiuokle: https://www.seb.lt/privatiems-klientams/skaiciuokles/investiciju-skaiciuokle).
   Kaip turbūt jau supratote, investavimas yra ilgalaikis, daug kantrybės ir disciplinos reikalaujantis procesas, tikrai netinkantis tiems žmonėms, kurie nori greito rezultato ir galvoja, kad tą darant galima nesunkiai praturtėti. Apie investavimo ilgalaikę naudą pasiskaityti galite čia: https://www.investavimas.lt/kaip-kiekvienas-is-musu-gali-tapti-milijonieriumi-ar-tai-vis-dar-pasiekiama-isivedus-eura/
   Tikimės, kad šiek tiek patikslinome savo poziciją.

  • Sveiki,

   sekantys mokymai Vilniuje planuojami spalio pradžioje. Jeigu planuojate dalyvauti ir norėtumėte, jog jus įrašytume į laukiančių sąrašą, kurio nariams pirmiems išsiunčiame pakvietimus su ankstyvosios registracijos nuolaida, susisiekite su mumis telefonu 8 671 14450 arba rašykite į [email protected]

   investavimas.lt

 12. Noreciau suzinoti, ar yra pildomos salygos pinigui grazinimo garantijai? Kaip zinoti, kad mokymai man tinka?

 13. Internete perskaičiau, kad „Jameson Finance“ suteikia paskolas už prieinamą 2%palūkanų normą, antradienį susisiekiau su jais dėl 9000 eurų paskolos. Esu laimingas, nes paskolą gavau tik vakar. aš tikrai laiminga

  Ar jums reikia skubios paskolos? susisiekite su jais dėl greitos paskolos. galite kreiptis elektroniniu paštu: [email protected]

  Matis Lukas

 14. Sveiki, mano vardas yra ponia Carolin Glowski. Aš gyvenu JK praėjusią savaitę ir ieškojau skubios 100 000 USD paskolos, kad galėčiau pradėti verslą ir apmokėti sąskaitas, dėl kurių kreipiausi į įmonę Rank Carlos Loan Company Pietų Afrikoje. Mane apgavo apie 2000 USD, nes praėjusią savaitę vis dar ieškojau paskolos, bet vieną dieną pamačiau, kad Darvinas internete paskelbė, kaip apmokestina paskolą, todėl paspaudžiau žemiau esančią nuorodą ([email protected] ) Tada kreipiausi dėl 100 000 USD paskolos, bet prieš kreipdamasis bijojau, kad vėl nebūsiu apgautas, todėl visą savo darbą atidaviau Dievui ir paskolinau kredito įstaigas, todėl paprašiau. Iš karto paprašiau, kad paskolą gaučiau per 72 valandas savo banko sąskaitoje JK, todėl noriu ja pasinaudoti. Maža galimybė visiems čia JK pasakyti, kad nesikreiptų dėl jokios paskolos, kuri nėra apdrausta ir kad žinau, kad yra daug skolintojų, kurie iš tikrųjų nėra apdrausti, bet šiuo atveju paskolų kredito įstaigoms aš pasitikiu juo, nes esu patenkintas, kad jis yra tikrai ir jo paskola yra apdrausta, todėl siunčiu jai šiandien jos kontaktiniu adresu. susisiekite su įmone adresu [email protected] / WhatsApp: +393512114999, o ponia Carolin Glowski taip pat yra čia, kad išgirstų mūsų pačių liudijimą kaip aš, nes negaliu laikyti šios puikios istorijos tiesiog nuo širdies, todėl dalinuosi su kiekvienu vienas iš gerų dalykų, kuriuos paskolos kredito įstaigos padėjo man ir mano šeimai, todėl palaikykite ryšį, kad susitiktumėte su paskolų kredito įstaigomis ir išpirktumėte paskolą be jokios gatvės ir nusivylimo laukiant jūsų puikaus liudijimo ir šiandien mano gyvenimas pakeitė istoriją į šlovę ir Dievą. palaimink jus ir jūsų šeimą, laikydamiesi mūsų šalies gerovės JK ir Dievo palaimintų paskolų kredito įstaigas. susisiekite su įmone adresu [email protected] / WhatsApp: +393512114999

 15. Aš vardu ponia Ketrin Adams. Aš gyvenu JAV, noriu naudoti šią priemonę, kad įspėtų visus paskolos ieškančius asmenis, kad jie būtų labai atsargūs, nes visur yra sukčių. Prieš kelis mėnesius buvau finansiškai įtempta ir dėl mano nevilties buvau apgauti kelių internetinių skolintojų. Aš beveik praradau viltį, kol mano draugas nukreipė mane į labai patikimą skolintojo dievo bijančią įmonę, vadinamą paskolų kredito įstaigomis, kurios man paskolina 115 000 USD be užstato paskolą per keturias banko darbo dienas be jokio streso. Jei jums reikia kokios nors paskolos, tiesiog susisiekite su ja el. [email protected] / WhatsApp: +393512114999 Aš naudoju šią priemonę, kad įspėčiau visus paskolos ieškančius asmenis dėl pragaro, kurį patekau į tų nesąžiningų skolintojų rankas. Ir aš nelinkiu, kad net mano priešas praeitų per tokį pragarą, kurį aš patekau į tų nesąžiningų internetinių skolintojų rankas, taip pat norėčiau, kad padėtumėte man perduoti šią informaciją kitiems, kuriems taip pat reikia paskolos, kai tik jūs Taip pat gavau jūsų paskolą iš ponios Julian Hoffman, meldžiu, kad Dievas duotų jai ilgą gyvenimą. Dievas telaimina ją amžinai už gerus dalykus, kuriuos ji padarė mano gyvenime. Ponia Cathrin Adams
  kreipkitės adresu: [email protected] / WhatsApp: +393512114999

 16. لأول مرة عندما كنت في حاجة ماسة إلى المال ، لكن لم يستطع أحد إقراضه ؛ كل من قابلتهم خدعوا وأخذوا مني الكثير من المال دون أي شيء. تقدمت بطلب للحصول على قرض من الاتحاد الأوروبي ، نظرًا لتعليقات العملاء الآخرين ، فإن كل شيء معهم بسيط للغاية وسريع وواضح. لقد ملأت نموذج طلب التسجيل ، وتم تأكيده لي بسرعة كبيرة وفي غضون دقائق ، بعد عملية المصادقة ، تم تحويل الأموال على الفور إلي. لست مضطرًا للذهاب إلى أي مكان ، WhatsAppهم على +393509828434 هم أكثر شركات الإقراض صدقًا وإخلاصًا التي صادفتها عبر الإنترنت. أرسلهم بالبريد الإلكتروني على [email protected] و whatsapp: +393509828434.

 17. We found the services provided by the European Union very professional and honest. I am happy and thankful for the support I have received from you people. I have received my loan of $15,000,000 in my account. If you need a loan Email them on [email protected] and WhatsApp: +393509828434 they are honest, trustworthy and respectful. They don’t need any fee before sending your loan, apply your loan with them.

 18. CONTACT US FOR ALL KINDS OF HACKING JOBs @ We offer professional hacking services,we offer the following services;
  -University grades changing
  -Bank accounts hack
  -Erase criminal records hack
  -Facebook hack
  -Twitters hack
  -email accounts hack
  -Grade Changes hack
  Contact us on whatsapp + 1 681 532 3704
  Email- [email protected]

KOMENTUOTI