Vanguard FTSE Developed Markets ETF

0
4398

Pagrindinės fondo charakteristikos

Vanguard FTSE Developed Markets ETF (VEA:US) yra pasaulio (išskyrus JAV) išsivysčiusių rinkų didelės ir vidutinės kapitalizacijos akcijų indeksą FTSE Developed All Cap ex US Transition sekantis biržoje prekiaujamas fondas, kuris veiklą pradėjo 2007 metais ir jį administruoja Vanguard. Fondo valdomas turtas siekia 125,2 mlrd. JAV dolerių, o jo metinis išlaidų koeficientas yra 0,05%.

Esminiai ETF duomenysRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 5 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukštesnė už vidutinę.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 25,5 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 7,3 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 7,9 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 13. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI

*