INVL Rusijos Top 20 subfondas

0
7171

Investavimo strategija

INVL Rusijos top 20 subfondas – „INVL sudėtinio fondo“ subfondas, kurio lėšos investuojamos į  Rusijos Federacijoje bei kaimyninėse šalyse  veikiančių subjektų (bendrovių ir KIS, investuojančių į tokias bendroves) finansines priemones.

Subfondo investavimas pagrįstas tiek strateginiu, tiek taktiniu turto paskirstymo metodais ir dažnu portfelio koregavimu, siekiant didesnio portfelio vertės prieaugio. Didžiąją dalį subfondo investicijų portfelio sudaro investicijos į akcijas. Subfondo portfelį sudaro 15 – 25 skirtingų bendrovių akcijos. Mažai diversifikuotas subfondo investicijų portfelis leidžia užtikrinti maksimalią pasirinktų pozicijų priežiūrą ir efektyvią subfondo struktūrą. Ne daugiau kaip 33 proc. subfondo lėšų gali būti investuojamos už Rusijos Federacijos ribų, į kitose NVS šalyse (įskaitant ir buvusias NVS nares) veikiančių bendrovių finansines priemones

Subfondas naudoja lyginamąjį indeksą: 100% Russian Trading System Index (RTSI).

Atsižvelgiant į investavimo strategiją ir situacijai rinkoje negalint pasiūlyti geresnių investavimo galimybių, iki 10 procentų subfondo lėšų gali būti investuojamos į obligacijas ir kitų formų ne nuosavybės vertybinius popierius (vyriausybių ir įmonių).

Taikomi mokesčiai

Rizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas subfondas priklauso 6 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukšta.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais subfondas uždirbo 43,1 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė subfondo grąža siekė 9,0 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 21,6 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas subfondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 12. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI