iShares MSCI ACWI ETF

0
1840

Pagrindinės fondo charakteristikos

iShares MSCI ACWI ETF (ACWI:US) yra pasaulio didelės ir vidutinės kapitalizacijos išsivysčiusių ir besivystančių rinkų akcijų indeksą MSCI All Country World Index sekantis biržoje prekiaujamas fondas, kuris veiklą pradėjo 2008 metais ir jį administruoja iShares. Fondo valdomas turtas siekia 11,4 mlrd. JAV dolerių, o jo metinis išlaidų koeficientas yra 0,32%.

Esminiai ETF duomenysRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas fondas priklauso 5 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukštesnė už vidutinę.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 29,6 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 10,1 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 10,4 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 13. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI

*