INVL besivystančios Europos be Rusijos Top 20 subfondas

0
4350

Investavimo strategija

INVL besivystančios Europos be Rusijos Top 20 subfondas – „INVL sudėtinio fondo“ subfondas, kurio lėšos investuojamos į tokių subjektų (bendrovių ir KIS, investuojančių į tokias bendroves) finansines priemones, kurie veikia Naujosios Europos (be Rusijos) valstybėse.

Iki 100 proc. subfondo investicijų portfelio sudaro investicijos į akcijas.

Subfondas naudoja lyginamąjį indeksą:  100% CECE Extended Index EUR.

Atsižvelgiant į investavimo strategiją ir situacijai rinkoje negalint pasiūlyti geresnių investavimo galimybių, iki 10 procentų subfondo lėšų gali būti investuojamos į  įvairaus laikotarpio obligacijas ir kitų formų ne nuosavybės vertybinius popierius (vyriausybių ir įmonių).

Taikomi mokesčiaiRizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas subfondas priklauso 5 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukštesnė už vidutinę.

Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais subfondas uždirbo 15,6 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė subfondo grąža siekė 6,0 proc., o paskutinių 5 metų vidutinė metinė grąža buvo lygi 4,3 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas subfondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.

Duomenys atnaujinti: 2020 02 12. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI