Šiame video UAB „Synergy Finance“ investicijų valdymo skyriaus vadovas Artūras Milevskis labai paprastai ir aiškiai pasakoja kaip pasiruošti ir į kokius klausimus reikia sau atsakyti prieš pradedant investuoti.

Kad ir kaip norėtųsi pradėti investuoti kuo skubiau, tačiau prieš žengiant šį svarbų žingsnį kiekvienas turėtų tam ypač gerai pasiruošti, kad vėliau netektų nusivilti dėl padarytų klaidų. Šioje vietoje dar nekalbame apie investavimo strategijos kūrimą ar pan., kalbame apie kelis elementarius žingsnius, kuriuos kiekvienas turėtumėte atlikti dar prieš pradėdamas investuoti sunkiai uždirbtus pinigus.

Taigi, pirmas žingsnis, ką turėtumėte atlikti, tai sukaupti rezervą „juodai dienai“ arba „finansinę pagalvę“. Kokio dydžio tas rezervas turėtų būti? Jei reikėtų pateikti universalų atsakymą – tai būtų 6 mėnesių išlaidoms prilygstanti suma.

Sukaupus rezervą „juodai dienai“ rekomenduojama pasirūpinti asmeniniu gyvybės draudimu. Tai ypač aktualu tiems, kurie turi šeimą, mažamečių vaikų, bei kitų asmenų, kurie yra priklausomi nuo Jūsų gaunamų pajamų.

Na ir trečias žingsnis – pasirūpinti asmeniniu pensiniu fondu bei pasinaudoti valstybės teikiamomis lengvatomis.

Tik žengus šiuos tris elementarius žingsnius galima ir būtina pradėti galvoti apie investavimą!!!

NĖRA KOMENTARŲ