Dovre Inside Nordic

0
3867

Investavimo strategija

Dovre Inside Nordic – „Dovre Umbrella fund“ subfondas, kurio turtas didžiąja dalimi investuojamas į Šiaurės šalių vertybinių popierių biržose kotiruojamas bendrovių akcijas, o likusi dalis laikoma piniginių lėšų ar indėlių pavidalu. Subfondo tikslas – siekti didesnės investicijų grąžos nei pasirinkto lyginamojo indekso, investuojant į patraukliausias Šiaurės regiono (Danijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos) vertybinių popierių biržose kotiruojamas įmones.

Pagrindinis subfondo investavimo į  įmones atsirinkimo būdas yra susijusių asmenų pirkimo/pardavimo sandorių sekimas.

Subfondas naudoja lyginamąjį indeksą: 15% Oslo Børs Benchmark index, 10% OMX Copenhagen Benchmark Cap GI, 40% OMX Stockholm Benchmark Cap GI, 25% OMX Helsinki Benchmark Cap GI, 10% Norway Government Bond Index 0.25 years (ST1X).

Atsižvelgiant į fondo investavimo strategiją, esant nestandartinėms rinkos situacijoms, subfondas gali naudoti išvestines finansines priemones valiutos rizikai valdyti. Subfondas sieks, kad apie 90 proc. subfondo turto visada būtų investuota.

Taikomi mokesčiai
Rizikos ir grąžos pobūdis

Šioje rizikos skalėje esančios kategorijos rodo santykį tarp rizikos ir galimos grąžos. Kuo aukštesnė kategorija, tuo didesnė galima grąža, bet ir didesnė rizika. Žemiausia kategorija dar nereiškia, kad investicija yra nerizikinga. Analizuojamas subfondas priklauso 5 kategorijai, tai reiškia, kad jo rizika yra aukštesnė už vidutinę.Istoriniai veiklos rezultatai

Praėjusiais metais fondas uždirbo 28,3 proc. pelną. Tuo tarpu per pastaruosius 3 metus vidutinė metinė fondo grąža siekė 7,8 proc. Žemiau esančiame grafike galima matyti, kokį rezultatą analizuojamas fondas pasiekė kiekvienais metais nuo savo veiklos pradžios.
Duomenys atnaujinti: 2020 02 12. Daugiau informacijos apie šį fondą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI